Ubytování u Ziků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází na začátku obce v 1.patře rodinného domu hned vedle přírodního koupaliště. Dominantou kraje je hrad Kašperk a kopec Ždáňov. Poloha obce je ideální pro podnikání výletů po celé Šumavě. Javorník - rozhledna. Zadov - nejen lyžařské centrum, rozhledna. Nové Hutě - pláně. Kvilda - Horská Kvilda. Modrava - Srní. Prášily - jezero, Poledník. Čeňkova pila - soutok Křemelné, Vydry. Sušice. Hrad Rábí a mnoho dalších.
Vybavení a služby
Ubytování v soukromí - apartmán poskytuje 2x 2 lůžkový pokoj, obývací pokoj s možností rozkládacího ležení 2x lůžko, možnost 2x přistýlka, koupelna s vanou a samostatné WC, vybavená kuchyň a terasa s posezením. Parkování na soukromém pozemku, velká zahrada s ohništěm a posezením.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci Nezdice najdete poštu, obchod, hospůdku, koupaliště, v zimním období lyžařský areál Ski Nezdice a nedaleko Ski Kašperky 5km, Ski Zadov 18km, Nové Hutě 20km, Ski Kvilda 21km, Ski Železná Ruda Špičák 25km, Ski Velký Javor (Německo) 28km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz