Ubytování u Švýcarů

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Karlovice u Turnova
Adresa: 
Karlovice 1
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 721 483 413
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.dominokarlovice.eu
www.ceskehory.cz/dominokarlovice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Turnov počasí Turnov

Objekt se nachází uprostřed Českého ráje a je dobrým východiskem jak pro pěší turistiku tak zejména pro cykloturistiku. K dispozici, terasa, gril, petanque, TV, SAT, parkoviště. Celková kapacitá 10 osob + chata 2-4 osoby.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování v obci Karlovice. 5km od Turnov - 20km od Jíčín

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozici bar, terasa, gril, petanque, TV, SAT, parkoviště. Kapacitá: v přízemi garsonka pro 2 os. + v patře apartmán pro 4-9 os + chata 2-4 osoby. Povlečení, ručníky, nádobí, lednice, mikrovlnka...

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Objekt se nachází uprostřed Českého ráje a je dobrým východiskem jak pro pěší turistiku tak zejména pro cykloturistiku. Nedaleko Hruboskalské skalní město, přírodní zábavný park "Šťastná země", Podtrosecká údolí, Kopicův statek (skalní reliéfy), hrady Valdštejn, Rotštejn, Trosky, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov a další. Koupání v nedalekých Sedmihorkách, koupaliště v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Domino export import s.r.o.
Informace poskytnul: Janine Steulet
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz