Ubytování u Štíra

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rybniště
Adresa: 
Rybniště č. p. 5
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 862 644
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ustira
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 490 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Krásná Lípa počasí Krásná Lípa

počasí Horní Podluží počasí Horní Podluží

Horní Podluží hlásí 20 - 30 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Wi-Fi

Po domluvě

Zrekonstruovaná poloroubená chalupa na rozhraní Českého Švýcarska a Lužických hor. Poskytujeme klid a rodinné zázemí pro milovníky (cyklo)turistiky, koupání, houbařen, rybaření i pasivního odpočinku. Kapacita je 8 lůžek (2lůžkové pokoje). Děti a psi po dohodě.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Autem směrem od Prahy: směr Rumburk, Varnsdorf. V Jiřetíně pod Jedlovou: směr Děčín (cca 5km). Autem směrem od Děčína: Směr Liberec, V České Kamenici směr Rumburk, Varnsdorf (15km). Bus a vlak: směr Varnsdorf, Rumburk, Liberec

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje (manželské dvoulůžko, šatní skříň, posezení, větrák, el. vytápění) jsou situovány v 1.patře, kde se nachází také posezení na chodbě a podkrovní koupelna s vanou a WC. V přízemí je k dispozici plně vybavená kuchyň s jídelnou, menší společenská místnost, samostatné WC, umývárna, koupelna s velkou vanou a pračkou a sušárna. U chalupy je velká oplocená zahrada,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rybniště je ideálním výchozím bodem jak do úchvatného Českého Švýcarska (Hřensko, Pravčická brána, Jetřichovicko), tak do malebných Lužických hor (Jedlová, Tolštejn, Klíč). V blízkém okolí je spousta možností pro (cyklo)turistiku, sport, koupání, rybaření či houbaření. Po dohodě je možné zprostředkovat vyjížďku na koních. Nákupní možnosti: prodejna přímo v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Milan Dudka
Informace poskytnul: Milan Dudka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz