České hory » Jižní Morava » Ubytování » Starovice » Ubytování na vinném sklípku U Medňanských

Ubytování na vinném sklípku U Medňanských

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Hustopeče, Starovice
Adresa: 
Pionýrská 24, 693 01 Hustopeče
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 607 244
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.umednanskych.cz
www.ceskehory.cz/umednanskych
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Kapacita 10 lůžek (3x3 lůžka + 1x4 lůžka). Kuchyňka, WC, sprcha. Možnost dalších přistýlek. Posezení v lisovně s výhledem do vinného sklepa až pro 40 osob. Krboudírna s otevřeným ohněm. Řízená degustace vín s odborným výkladem. Pohoštění tradičním slováckým jídlem dle Vašeho výběru z nabídky...


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Starovice se nachází 1,5km od Hustopečí, sjezd z dálnice D2 mezi Brnem a Břeclaví.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita 14 lůžek (2x3 lůžka + 1x4 + 1x4 lůžka)Zona tykání. Vybavení: kuchyňka, WC, sprcha. Možnost dalších přistýlek. Pro větší skupiny je možné v okolních pensionech a hotelích v různých cenových relacích. Posezení v lisovně až pro 40 osob. Krboudírna s otevřeným ohněm. Posezení v lisovně s výhledem do sklepa, k sezení dřevěné stoly a lavice.Od 15 osob 1 osoba... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vinařské město Hustopeče se řadí svou rozlohou vinic k nejvýznamnějším ve velkopavlovické vinařské oblasti a až do začátku 20.století byly Hustopeče vůbec nejvýznamnější vinohradnickou obcí. Pěstování, výroba a konzumace vína je tu známa už od dob středověku. V našich sklepech můžete ochutnat pestrou škálu odrůdových vín bílých, červených, výhradně ze soukromých... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Břetislav Medňanský
Informace poskytnul: Břetislav Medňanský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz