Ubytování na vinném sklípku U Medňanských

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Starovice se nachází 1,5km od Hustopečí, sjezd z dálnice D2 mezi Brnem a Břeclaví.
Vybavení a služby
Kapacita 14 lůžek (2x3 lůžka + 1x4 + 1x4 lůžka)Zona tykání. Vybavení: kuchyňka, WC, sprcha. Možnost dalších přistýlek. Pro větší skupiny je možné v okolních pensionech a hotelích v různých cenových relacích. Posezení v lisovně až pro 40 osob. Krboudírna s otevřeným ohněm. Posezení v lisovně s výhledem do sklepa, k sezení dřevěné stoly a lavice.Od 15 osob 1 osoba zdarma. Provádíme řízenou degustaci vín jednotlivých odrůd, jakostních vín, archivních vín s odborným výkladem. Pohostíme Vás tradičním slováckým jídlem dle Vašeho výběru z nabídky. (teplé jídlo dle dohody, obložené mísy, pomazánky, přílohy, nealkoholické nápoje). Nabízíme také historický vinný sklep v nedalekých Hustopečích - posezení pro menší čí větší kolektivy s kapacitou až 45 osob.
Rekreace a služby v okolí
Vinařské město Hustopeče se řadí svou rozlohou vinic k nejvýznamnějším ve velkopavlovické vinařské oblasti a až do začátku 20.století byly Hustopeče vůbec nejvýznamnější vinohradnickou obcí. Pěstování, výroba a konzumace vína je tu známa už od dob středověku. V našich sklepech můžete ochutnat pestrou škálu odrůdových vín bílých, červených, výhradně ze soukromých vinařství. Zajímavosti regionu: Lednicko-Valtický areál, Pálavské vrchy, koupaliště s tobogánem, Dům u Synků. Cykloturistika – vinařské stezky.Akce provádíme dle Vašeho přání.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz