Ubytování U Hepnarů

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Deštné v Orlických horách
Adresa: 
Deštné v Orlických horách č.p. 53
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 372 751
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.uhepnaru.cz
www.ceskehory.cz/uhepnaru
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 701 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Deštné v Orlických Horách počasí Deštné v Orlických Horách

Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě na okraji Deštného v Orlických horách uprostřed krásné přírody a chráněné krajinné oblasti. Ubytování se nachází v 1.patře domu, kde jsou 2 apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem, v celkové kapacitě 12 lůžek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě na okraji Deštného v Orlických horách uprostřed krásné přírody a chráněné krajinné oblasti. Přímo pod domem cca 20m se nachází nástup na běžeckou trať. Autobusová zastávka je cca 500m od ubytování. V případě dobrých sněhových podmínek lze sjet po běžeckých trasách až k zastávce skibusu (u kostela).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování se nachází v 1. patře rodinného domu. Parkování se nachází přímo u domku. K dispozici je místnost pro uschování lyží a kol. Ubytovací kapacitu tvoří dva dvoupokojové apartmány s celkovou kapacitou 12 lůžek. • Oranžový apartmán - kapacita apartmánu je 7 lůžek. • Modrý apartmán - kapacita apartmánu je 5 lůžek. Součástí každého apartmánu je vlastní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Sjezdové lyžování: Lyžařský areál se snowparkem, lyžařskou školou, servisem, půjčovnou lyží a snowboardů je 1km od ubytování. SKIBUS odjíždí ze zastávky u kostela 500m od domu. Při návratu je možnost dojet skibusem až k penzionu Satelit, 200m od rodinného domu. • Běžecké lyžování: V Deštném se upravuje velké množství běžeckých tratí. Nejbližší nástup na trať je přímo pod rodinným domem (20m).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Martina Hepnarová, DiS.
Informace poskytnul: Martina Hepnarová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz