TOPlist

Ubytování U Hepnarů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě na okraji Deštného v Orlických horách uprostřed krásné přírody a chráněné krajinné oblasti. Přímo pod domem cca 20m se nachází nástup na běžeckou trať. Autobusová zastávka je cca 700m od ubytování. V případě dobrých sněhových podmínek lze sjet po běžeckých trasách až k zastávce skibusu (u kostela).
Vybavení a služby
Ubytování se nachází v 1. patře rodinného domu. Parkování se nachází přímo u domku. K dispozici je místnost pro uschování lyží a kol. Ubytovací kapacitu tvoří dva dvoupokojové apartmány s celkovou kapacitou 12 lůžek. • Oranžový apartmán - kapacita apartmánu je 7 lůžek. • Modrý apartmán - kapacita apartmánu je 5 lůžek. Součástí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem, kuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, dvou plotýnkovým vařičem a potřebným nádobím (hrnce, pánev, příbory, talíře, hrnky,...) a vlastní TV. Každý apartmán má prostorný balkón. Samozřejmostí je i připojení k internetu prostřednictvím WIFI.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sjezdové lyžování: Lyžařský areál se snowparkem, lyžařskou školou, servisem, půjčovnou lyží a snowboardů je 1km od ubytování. SKIBUS odjíždí ze zastávky u kostela 700m od penzionu. Při návratu je možnost dojet skibusem až k penzionu Satelit, 200m od rodinného domu • Běžecké lyžování: V Deštném se upravuje velké množství běžeckých tratí. Nejbližší nástup na trať je přímo pod rodinným domem (20m) • Aktivity v létě: V létě se v Deštném dají provozovat různé aktivity, jako jsou: pěší turistika a cyklistika. U kostela zastavují cyklobusy, které Vás dovezou na vrcholky a Vy se po té můžete vydat na výlety po hřebenech a krásách Orlických hor. Přímo v Deštném si můžete vybrat z několika adrenalinových zážitků. Doporučujeme navštívit lanový park, vyzkoušet jízdu terénními horskými tříkolkami, nebo třeba jízdu na koni v místní jízdárně.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz