Ubytování U Hepnarů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě na okraji Deštného v Orlických horách uprostřed krásné přírody a chráněné krajinné oblasti. Přímo pod domem cca 20m se nachází nástup na běžeckou trať. Autobusová zastávka je cca 500m od ubytování. V případě dobrých sněhových podmínek lze sjet po běžeckých trasách až k zastávce skibusu (u kostela).
Vybavení a služby
Ubytování se nachází v 1. patře rodinného domu. Parkování se nachází přímo u domku. K dispozici je místnost pro uschování lyží a kol. Ubytovací kapacitu tvoří dva dvoupokojové apartmány s celkovou kapacitou 12 lůžek. • Oranžový apartmán - kapacita apartmánu je 7 lůžek. • Modrý apartmán - kapacita apartmánu je 5 lůžek. Součástí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem, kuchyňský kout vybavený mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, dvou plotýnkovým vařičem a potřebným nádobím (hrnce, pánev, příbory, talíře, hrnky, skleničky, misky,...) a vlastní TV. Každý apartmán má prostorný balkón. Samozřejmostí je i připojení k internetu prostřednictvím WIFI.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sjezdové lyžování: Lyžařský areál se snowparkem, lyžařskou školou, servisem, půjčovnou lyží a snowboardů je 1km od ubytování. SKIBUS odjíždí ze zastávky u kostela 500m od domu. Při návratu je možnost dojet skibusem až k penzionu Satelit, 200m od rodinného domu. • Běžecké lyžování: V Deštném se upravuje velké množství běžeckých tratí. Nejbližší nástup na trať je přímo pod rodinným domem (20m).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz