Ubytování U Hepnarů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě na okraji Deštného v Orlických horách uprostřed krásné přírody a chráněné krajinné oblasti. Přímo pod domem cca 20m se nachází nástup na běžeckou trať. Autobusová zastávka je cca 700m od ubytování. V případě dobrých sněhových podmínek lze sjet po běžeckých trasách až k zastávce skibusu (u kostela).
Vybavení a služby
Ubytování se nachází v 1. patře rodinného domu. Parkování se nachází přímo u domku. K dispozici je místnost pro uschování lyží a kol. Ubytovací kapacitu tvoří dva dvoupokojové apartmány s celkovou kapacitou 12 lůžek. • Oranžový apartmán - kapacita apartmánu je 7 lůžek. • Modrý apartmán - kapacita apartmánu je 5 lůžek. Součástí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem, kuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, dvou plotýnkovým vařičem a potřebným nádobím (hrnce, pánev, příbory, talíře, hrnky,...) a vlastní TV. Každý apartmán má prostorný balkón. Samozřejmostí je i připojení k internetu prostřednictvím WIFI.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sjezdové lyžování: Lyžařský areál se snowparkem, lyžařskou školou, servisem, půjčovnou lyží a snowboardů je 1km od ubytování. SKIBUS odjíždí ze zastávky u kostela 700m od penzionu. Při návratu je možnost dojet skibusem až k penzionu Satelit, 200m od rodinného domu • Běžecké lyžování: V Deštném se upravuje velké množství běžeckých tratí. Nejbližší nástup na trať je přímo pod rodinným domem (20m) • Aktivity v létě: V létě se v Deštném dají provozovat různé aktivity, jako jsou: pěší turistika a cyklistika. U kostela zastavují cyklobusy, které Vás dovezou na vrcholky a Vy se po té můžete vydat na výlety po hřebenech a krásách Orlických hor. Přímo v Deštném si můžete vybrat z několika adrenalinových zážitků. Doporučujeme navštívit lanový park, vyzkoušet jízdu terénními horskými tříkolkami, nebo třeba jízdu na koni v místní jízdárně.
TOPlist