PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Ohaveč » Ubytování u Hanušů

Ubytování u Hanušů

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Jičín, Ohaveč
Adresa: 
Ohaveč 12, 506 01 Jičín
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 509 929, 605 868 304
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jičín

Wi-Fi

Není možný

Ubytování v malé vesničce v Českém ráji nedaleko historického města Jičína a Prachovských skal. K dispozici jsou dva apartmány v přízemí. Každý s vlastním vchodem přímo z udržované zahrady s ovocnými stromy a okrasnými keři, s vlastní zařízenou kuchyňkou, sociálním zařízením a venkovním sezením.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nabízíme ubytování v Českém ráji v přízemí rodinného domku s vlastním vchodem ze zahrady v malé obci Ohaveč nedaleko historického a pohádkového města Jičína, na úpatí Prachovských skal.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování ve dvou apartmánech s vlastními vchody ze zahrady. • Apt.1 - třípokojový - 2 ložnice - 7 lůžek možnost i 1 přistýlky. Ubytování pro 2 až 7 osob • Apt.2 - dvojpokojový - 1 ložnice - 3 lůžka možnost 1 přistýlky. Ubytování pro 1 až 4 osoby Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení a venkovní posezení v zahradě.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Krásné historické a pohádkové město Jičín, na které přiletěl velký drak, návštěvníci ho mohou shlédnout na kraji pěší zony Husovy ulice. Dále během prázdnin prochází městem loupežník Rumcajs s Mankou, kteří jsou ochotní se vyfotit a pobavit s malými návštěvníky... Turistika v krásné oblasti Českého ráje. Skalní města - Prachovské skály, Drábské světničky, Trosky,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Hanuš Jiří
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz