Ubytování u Hanušů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme ubytování v Českém ráji v přízemí rodinného domku s vlastním vchodem ze zahrady v malé obci Ohaveč nedaleko historického a pohádkového města Jičína, na úpatí Prachovských skal.
Vybavení a služby
Ubytování ve dvou apartmánech s vlastními vchody ze zahrady. • Apt.1 - třípokojový - 2 ložnice - 7 lůžek možnost i 1 přistýlky. Ubytování pro 2 až 7 osob • Apt.2 - dvojpokojový - 1 ložnice - 3 lůžka možnost 1 přistýlky. Ubytování pro 1 až 4 osoby Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení a venkovní posezení v zahradě.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Krásné historické a pohádkové město Jičín, na které přiletěl velký drak, návštěvníci ho mohou shlédnout na kraji pěší zony Husovy ulice. Dále během prázdnin prochází městem loupežník Rumcajs s Mankou, kteří jsou ochotní se vyfotit a pobavit s malými návštěvníky... Turistika v krásné oblasti Českého ráje. Skalní města - Prachovské skály, Drábské světničky, Trosky, Hruboskalsko, Drábovna, Suché, Besednické a Klokočské skály, Boskovské dolomitové jeskyně Hrady a zámky - Kost, Humprecht, Staré Hrady, Dětenice, Valdštejn, Sychrov, Hrubý Rohozec, Frýdštejn, Malá Skála, Kumburk, Rotštejn, Pecka. Rozhledny - Kozákov, Tábor, Mužský, Valdická brána v Jičíně Cipískova jeskyně, Rumcajsova ševcovna, hanlivá hospoda v Dětenicích a mnoho dalších zajímavostí. Letiště ve Vokšicích - vyhlídkové lety. Koupání - aquapark a nové koupaliště s tobogány v Jičíně, koupaliště v Sobotce, v Mladé Boleslavi, Jinolické rybníky... V okolí ideální podmínky i pro cykloturistiku. Geocaching.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz