České hory » Orlické hory » Ubytování » Mladkov » Ubytování U Chaloupků

Ubytování U Chaloupků

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Mladkov
Adresa: 
56167 Mladkov 94
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 423 317
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovani-mladkov.cz
www.ceskehory.cz/uchaloupku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Mladkov - Petrovičky počasí Mladkov - Petrovičky

Nabízíme 2-4 lůžkové apartmány, každý je vybaven vlastním vchodem, kuchyňským koutem, sprchou, WC, TV+sat, WiFi. Je možnost uschovat kola, lyže, využívat oplocenou zahradu - bazén, trampolína, dětský koutek, stolni tenis, zastřešená pergola s grilem a ohništěm. Parkováni u domu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům s apartmány stojí 10m od řeky Tiché Orlice, za kterou začíná les. 300m od domu je vlaková zastávka, 200m autobusová zastávka (zastavují zde také dálkové spoje).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme 2-4 lůžkové apartmány. Apartmány jsou plně vybavené a s možnosti si samostatně vařit. Každý je vybaven vlastním vchodem, kuchyňským koutem, sprchou, WC, TV+sat, WiFi. Je možnost uschovat kola, lyže nebo kočárky, využívat oplocenou zahradu - bazén, trampolína, dětský koutek, stolni tenis, zastřešená pergola s grilem a ohništěm. Je možno si domluvit dovoz... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ve vesnici je prodejna potravin, lékárna, zdravotní středisko - obvodní lékař, zubní. Prodejna oblečení a drogerie. Bufet s cukrárnou (jaro - podzim). Dům hasičů - restaurace. 2km restaurace - možnost stravování. Koupaliště - Žamberk, Králíky, Letohrad. Lyžařské střediska - České Petrovice, Dolní Morava, Červená Voda/Buková hora. Pastvinská přehrada, Suchý Vrch, tvrz... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Chaloupková Zdenka
Informace poskytnul: Chaloupková Zdenka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz