PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Liberec » Ubytování Přinda

Ubytování Přinda

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liberec
Adresa: 
Vrchlického 895, 46014 Liberec 14
Web adresa:
www.ceskehory.cz/prinda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Liberec

Sauna

Celoroční ubytování v soukromí v okrajové části Liberce, apartmány s vlastním sociálním zařízením a možnosti vaření, TV, SAT, parkování u objektu, lyžařská střrdiska Bedřichov, Ještěd 10km, vhodné pro dovolené, víkendové pobyty dospělých i rodiny s dětmi

Celkové vybavení objektu
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nachází v okrajové části Liberce - Ruprechticích, z centra směrem do Jirerských hor, do centra Liberce autem 5min., zastávka MHD 150m

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány s vlastním sociálním zařízením jsou plně vybavené, k dispozici zahrada s venkovním posezením a krbem, u přízemního apartmánu též sauna, cena je konečná a zahrnuje ubytování, poplatky, parkování, ložní prádlo.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Restaurace, vinárna, cukrárna a prodejny zákl.potravin do 200m. V blízkosti ZOO, botanická zahrada, plavecký bazén, aquapark, dominanta Liberce - Ještěd

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Přinda Oldřich
Informace poskytnul: Přinda Oldřich
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz