PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Jilemnice » Ubytování Pod vyhlídkou

Ubytování Pod vyhlídkou

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Jilemnice
Adresa: 
Na Kozinci 928, Jilemnice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 176 355
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/podvyhlidkou
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jilemnice

Hostům nabízíme pěkné celoroční ubytování V NAPROSTÉM SOUKROMÍ celé chaty v klidné části podhorského městečka Jilemnice, na jižním svahu kopce Kozinec.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Tento rekreační objekt se nachází v klidné části podhorského městečka Jilemnice, na jižním svahu kopce Kozinec. Toto město leží na výhodném místě středních Krkonoš. Turisty je vyhledáváno, pro jeho ideální dostupnost do celých Krkonoš, ale i do Českého ráje. Parkování u objektu pro max. 5 automobilů.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování až pro 12 osob ve 4 ložnicích. Vstupní hala. Kompletně zařízená kuchyň s venkovní terasou, obývací pokoj(společenská místnost), TV, WIFI, 2x koupelna, 3x WC, lyžárna, kolárna, místnost na stolní tenis, stolní fotbal, plynové ústřední topení. Pro Vaši letní pohodu nabízíme velkou zahradu obklopenou vzrostlými smrky a tújemi,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tato rekreace se nachází v Jilemnici, jež je rodištěm českého lyžování a i proto je protkána mnoha kilometry skvěle upravených běžeckých tratí v krásné krajině Krkonoš.. Pro náročné sjezdaře jsou nedaleko sjezdovky na Benecku (6km), Aldrov (5km), Vítkovice (10km), Mísečky (16km), Špindl. Mlýn (21km), Rokytnice n. J. (20km). V případě špatného počasí možnost návštěvy... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Tuž Vlastislav
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz