PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování pod lipou

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Lhotka u Telče
Adresa: 
Lhotka 40, 588 56 Telč
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Ubytování pod lipou chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 631 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Telč

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmán v podkroví rodinného domu na okraji vesnice v blízkosti lesa a s možností koupání v nedalekém rybníku. V apartmánu je dvoulůžkový a třílůžkový pokoj, kuchyňka s obývacím pokoje s TV a WIFI.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování je na okraji vesnice v blízkosti lesa , 4km od Javořice a 10km od historického města Telče.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V apartmánu je dvoulůžkový a třílůžkový pokoj. Vybavená kuchyňka s obývacím pokojem s TV, sociální zařízení. Možnost uschování kol a možnost parkování na zahradě. WiFi.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obchod vzdálený 3km. Možnost koupání v dalekém rybníku nebo v zatopeném lomu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz