PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Ubytování » Děčín » Ubytování Oáza Děčín

Ubytování Oáza Děčín

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Děčín
Adresa: 
Hálkova 1030/8, Děčín
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 774 760 741
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/oazadecin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Děčín

Wi-Fi

Ubytování se nachází v klidné části města Děčína. Výborné možnosti pro volnočasové aktivity, např. pěší, cyklo i vodní turistika. V blízkosti jsou i via ferraty. Jedná se o dvoupokojový byt (2+2 lůžka)+1 přistýlka, s malou vybavenou kuchyňkou, samostatná koupelna a WC. Parkování v okolí domu zdarma.

Obsazené termíny

22.7.2024 - 25.7.2024

25.7.2024 - 30.7.2024

1.8.2024 - 5.8.2024

6.8.2024 - 12.8.2024

12.8.2024 - 17.8.2024

22.8.2024 - 25.8.2024

31.8.2024 - 8.9.2024

31.12.2024 - 1.1.2025

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází v klidné části centra města v blízkosti lesoparku, cyklostezky, řek Labe a Ploučnice. V dostupné vzdálenosti je obchod s potravinami i několik restaurací.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování poskytuje pronájem pro 1 až 4 osoby. 1. ložnice - manželská postel, jídelní stůl, televize. 2. ložnice - rozkládací dvoulůžko, pohovka, stolek. Vybavení kuchyňky - lednice, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí. Samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. Připojení k Wifi, internet, TV. V objektu je zákázano kouření, pořádání akcí a věčírků.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V bezprostřední blízkosti je cyklostezka, lesopark, Děčínský zámek, aquapark, Via ferrata Pastýřská stěna, ZOO. V okolí města jsou rozhledny Sněžník a Sokolí vrch, Tiské stěny, Belveder s výhledem na Labské údolí, Soutěsky Hřensko, Pravčická brána, Českosaské Švýcarsko, Dolský mlýn - přírodní koupání. Dále je možné využít plavbu lodí po Labi - parník, raft,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ivana Hroudová
Informace poskytnul: Ivana Hroudová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz