PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Paseky nad Jizerou » Ubytování na Rovních

Ubytování na Rovních

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Paseky nad Jizerou
Adresa: 
Sklenařice 145, Paseky nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 209 358
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovaninarovnich.cz www.ceskehory.cz/davidovi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Paseky nad Jizerou

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Nabízíme ubytování rodinného charakteru v Pasekách nad Jizerou v blízkosti lyžařského střediska Paseky nad Jizerou a Pizár. Ubytování je situováno do několika apartmánů, je tedy vhodné pro skupinu přátel, nebo rodiny s dětmi.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nemovitost se nachází mezi Sklenařicema a Pasekama nad Jizerou, v turistické mapě nás najdete pod názvem Čermákovy Rovně, ke ski areálu Paseky nad Jizerou sjedete na lyžích asi 1km, 200m přes parkoviště přejdete, zpátky musíte vyjet vlekem na Vystrkov a sjedete kolem hospody na Prdku až k domu. Kdo raději jede autem, jsme asi 2km od Pasek nad Jizerou, 4km Vysoké nad Jizerou, 14km Harrachov, 6km Rokytnice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je situováno do tří pokojů, je tedy vhodné pro skupinu přátel, nebo rodiny s dětmi. Pokoj I: 1x3 lůžka +2 přistýlky. Pokoj II: 1x4 lůžka, Pokoj III: 1x6 lůžek + 2 přistýlky+ velká společenská místnost. Všechny pokoje jsou vybaveny WIFI, kuchyňkou, koupelnou a TV. Maximální kapacita 17 osob. Pokud je vás menší počet neváhejte se ozvat, rádi s vámi probereme... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ve Vysokém nad Jizerou a na Štěpánce - Příchovice jsou běžecké tratě, ski areál Paseky - zasněžování, kiosek, půjčovna lyží, škola lyžování, Rejdice 2km - sedačková lanovka.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří David
Informace poskytnul: Zdena Davidová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz