TOPlist
České hory » Krkonoše » Ubytování » Rokytnice nad Jizerou » Ubytování v Rokytnici na Manhattanu

Ubytování v Rokytnici na Manhattanu

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Horní Rokytnice 668, Rokytnice nad Jizerou 51244
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 844 554, 724 115 853
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/rokytnice668
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  520 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou

Po domluvě

Obsazené termíny

26.12.2019 - 2.1.2020

Poloha a dosažitelnost

Ubytování na Manhattanu se nachází v bytovém komplexu v části Horní Rokytnice. Tato část je místními pojmenována “Manhattan”. Poskytujeme komfortní ubytování až pro 6 osob v apartmánu o velikosti 45m2 a dispozicí 2+kk nacházející se v 5. patře bytového komplexu. K apartmánu dojedete výtahem. Vlastní parkování na vyhrazených místech před komplexem. Apartmán je vzdálen... více >>

Vybavení a služby

Po otevření vchodových dveří vejdete do prostorné chodby. Vpravo z chodby vedou dveře do ložnice s manželskou postelí 180x200cm, patrovou postelí (rozměr lůžka 90x200cm) a skříní na uložení oblečení. Další dveře po pravé straně z chodby vedou do veliké koupelny s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Na konci chodby je obývací pokoj s kuchyňským koutem. V obývacím pokoji... více >>

Rekreace a služby v okolí

Rozsáhlou nabídku letních aktivit naleznete na stránkách www.rokytnice.com Za zmínku stojí pěší výlety do Harrachova k Mumlavskému vodopádu, do skláren, na prohlídku hornického muzea. Pěší vzdálenost do Harrachova je 5km. Další krásný výlet můžete absolvovat k prameni Labe. V Rokytnici naleznete 28 lyžařských vleků a kilometry upravených běžeckých... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Gottvald
Informace poskytnul: Jaroslava Gottvaldová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz