TOPlist

Privát na Komárově

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Chuchelna, Komárov
Adresa: 
Komárov 14, 513 01 Semily
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-607 980 609; +420 723 210 010
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/nakomarove
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  744 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Semily počasí Semily

počasí Kozákov počasí Kozákov

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Obec Komárov se náchází cca 8km od Semil, cca 12km od Turnova, 1km pod rozhlednou Kozákov.

Vybavení a služby

Apartmán v rod. domě, 2 dvoulůžka + 2 přístýlky, kabel. TV, vybavená kuchyňka, koupelna + WC, společenská místnost s krbem, oplocená zahrada, venkovní posezení s krbem nebo je možné zapujčit gril, venkovní bazén, dětský koutek, parkování u objetku, možná úschova kol (v zimním období lyží)

Rekreace a služby v okolí

Vhodné pro provozování turistiky, cyklistiky (značené turist. a cyklist stezky), paraglidigu, agroturistiky... Vylety do Českého Ráje, Krkonoš, Jizerských hor, Bozkovských jeskyní,Liberce,... Půjčovna horských kol. V zimním období: cca 300m od objektu komplex 2km osvětlených sjezdovek na Kozákově, upravené běžecké tratě, v Turnově cca 500m dlouhá sjezdovka STRUHY s dětským vlekem

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miloslava Fuksová
Informace poskytnul: Miloslava Fuksová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz