Penzion Špičák - Železná Ruda
České hory » Šumava » Ubytování » Špičák » Penzion Špičák

Penzion Špičák

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Špičák 16, 340 04 Železná ruda
Telefon: 
776307617
Web adresa:
penzion-spicak.cz
www.ceskehory.cz/berka

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  870 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v centrální části Špičáku a 300m od vlakového nádraží. 100m je vzdálena zastávka autobusu. 350m je vzdálen sportovní lyžařský areál Špičák, 150m sedačková lanovka na vrchol Pancíře a 200m "Alpa louka" ideální svah pro mírně pokročilé lyžaře.Od 200 m do 800 m upravené běžecké tratě.Přímo u objektu v létě nástup na cyklotrasy.V létě jezdí autobus po národním parku Šumava a vozí kola.
Vybavení a služby
Apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout vybavený lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím pro základní vaření. Na pokoji je TV/SAT a rádio. Parkování je bezplatné na vlastním parkovišti v oploceném objektu. V zimě je k dispozici lyžárna a servis lyží. V létě zahrada s lehátky, grilem a úschovnou kol.
Rekreace a služby v okolí
V okruhu 300m se nachází krytý bazén (v hotelu) tenisové kurty, sportovní hala. 4km je vzdálen hraniční přechod do Německa. Přímo u hraničního přechodu na německé straně plavecké bazény s vyhřívanou vodou. V místě je půjčovna lyžařského vybavení a v létě půjčovna kol.100 m od objektu prodejna potravin.V okruhu 500m se nachází několik restaurací a hotelů různých ... více >>
Provozovatel: Marcela Kučerová
Informace poskytnul: Marcela Kučerová
TOPlist