Ubytování č.54 - Černý Důl, Černá hora
České hory » Krkonoše » Ubytování » Černý Důl » Ubytování č.54

Ubytování č.54

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Černý Důl
Adresa: 
Černý Důl 54
Telefon: 
+420-732 148 607, 777 246 536
Web adresa:
ubytovani-cerny-dul.cz
www.ceskehory.cz/c54

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  690 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Černý Důl počasí Černý Důl


Poloha a dosažitelnost
Penzion leží na náměstí lyžařského střediska Černý Důl. Vzdálenosti: Vrchlabí 11km, Jánské Lázně a Černá Hora 4km, Pec pod Sněžkou 25km, Špindlerův Mlýn 25km. Dům je dosažitelný celoročně autem nebo autobusem: linka z Vrchlabí do Trutnova několikrát za den. Vlakové spojení: konečná stanice Vrchlabí nebo Trutnov. Parkování: na pozemku objektu.
Vybavení a služby
Vaši letní rodinnou dovolenou Vám na naší zahradě zpestří letní terasa s možností grilování, dětské hřiště se skluzavkou, prolézačkami a houpačkami, pískoviště, ruské kuželky, stolní tenis, multifunkční stůl (stolní fotbálek, kulečník) a zahradní bazén se solárním ohřevem. Objekt je po rekonstrukci včetně vybavení. Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a studio s ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Vhodné místo pro zimní i letní dovolenou, pro skupiny i rodiny s dětmi. 200m od penzionu jsou tenisové kurty zdarma. V okolí je několik restaurací a bistro pro nákup základních potravin. Krásné výlety na kolech, turistika, houbaření. V zimě upravené běžecké trasy. V lyžařském areálu 2 sedačkové lanovky, 5 vleků a lyžařská škola.
Provozovatel: Dáša Sklenářová
Informace poskytnul: Sklenářová Dáša
TOPlist