PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Ubytování » Staré Křečany » Apartmány U Mluvících kamenů České Švýcarsko

Apartmány U Mluvících kamenů České Švýcarsko

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Staré Křečany
Adresa: 
Brtníky 257, 40761
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-774 712 129
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.umluvicichkamenu.cz www.ceskehory.cz/umluvicichkamenu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 450 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Krásná Lípa

Wi-Fi

Po domluvě

Venkovní bazén

3 Apartmány pro až 15 osob, eko zahrada, bazén se slanou minerální vodou z mrtvého moře. V klidném prostředí u lesa na hranici NP České Švýcarsko. Zahrada, ohniště, hŕiště

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Naše ubytování se nachází v klidné lokalitě, v krásné, nedotčené přírodě na hranici Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužických hor v Labských pískovcích. Apartmány splní očekávání i toho nejnáročnějšího klienta. Bus 2min pěšky, vlak 3min pěšky Jsme ekologičtí: používáme kosmetiku Nobilis Tilia, která je přírodní a nepoškozuje lidské zdraví, ani neškodí... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

3 stylové designové Apartmány,( každý apart.má vlastní kuchyň nebo kk), s velkou eko zahradou s bazénem se slanou vodou bez chemie, s hřištěm a pískovištěm, soukromým posezením u ohniště.. Apartmán Sunrise: 3 oddělené ložnice, až pro 6 osob Sunset: 2 oddělené ložnice, až pro 5 osob Moonrise: 1 ložnice pro 4 osoby (zde možný malý... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Sjezdovka 10 min autem, noční lyžování. Restaurace 5 min autem, 30 min pěšky.lesem Sportovní areal K. Lípa 7 min (tenis, trampolíny, beach volley, lezecká stěna...). Potraviny 3 min autem, 20 min pěšky. Turistika, kola. Koglerova naučná stežka. Centrum České Švýcarsko 7 min autem. Blízko wellness 15 min autem. Vlčí hora rozhledna, Brtnickě ledopády, Jedlová... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: World is yours s.r.o.
Informace poskytnul: Andrea Havlátková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz