PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Dolní Malá Úpa » Horská chata U Kokrháče

Horská chata U Kokrháče

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Dolní Malá Úpa
Adresa: 
Dolní Malá Úpa 63
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 067 065
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ukokrhace.cz www.ceskehory.cz/ukokrhace
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 950 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa

počasí Pěnkavčí vrch

Wi-Fi

Je možný

Nabízíme Vám celoroční ubytování ve stylově zrekonstruované horské chatě, která se nachází v malebném zákoutí Dolní Malé Úpy v nadmořské výšce 940m. Svým umístěním nabízí naprosté soukromí a ničím nerušený pobyt. Ubytování je možné ve 2-4 lůžkových pokojích se soc.zařízením a s možností přistýlky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nabízíme Vám celoroční ubytování ve stylově zrekonstruované Horské chatě U Kokrháče, která se nachází v malebném zákoutí Dolní Malé Úpy v nadmořské výšce 940m. Svým umístěním nabízí naprosté soukromí a ničím nerušený pobyt. Parkování v letní sezóně přímo u chaty (zapůjčíme povolenku KRNAP), v zimním období na střeženém parkovišti (cca 1500m), odkud vám zajistíme dopravu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je možné v 6 dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem a WiFi připojením. Hostům je k dispozici společná lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. K příjemnému posezení lze využít stylovou jídelnu s kachlovými kamny. Během lyžařské sezóny je také k dispozici... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nedaleko od lyžařského areálu SKiMU U Kostela

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marek Kindernay
Informace poskytnul:
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz