PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

U Kapličky

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Pec pod Sněžkou 298
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 577 632,733 589 868
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ukaplickypenzion
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 777 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Nekuřácký objekt

Parkování zdarma, možnost snídaně, slevy pro děti. Lanovka na Sněžku 500m. V blízkosti bobová dráha a lanové centrum. V okolí najdete několik restaurací, obchůdků, půjčovny sportovního vybavení.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Povlečení
Ručníky
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Snídaně

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování s možností snídaně a vlastním parkováním téměř v centru Pece pod Sněžkou. Lyžařský areál 1200m. Lanová dráha na Sněžku 500m. V blízkosti je několik restaurací, bobová dráha. Penzion je celoročně dosažitelný autem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování nabízíme v jedno až čtyřlůžkových pokojích s TV, vlastní sprchou a WC. Hosté mají k dispozici WiFi připojení, varnou konvici, káva a čaj je volně k dispozici po celou dobu pobytu. Snídaně je podávána formou švédského stolu. Penzion je nekuřácký, domácí zvíře je povoleno po dohodě. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion je umístěn v blízkosti bobové dráhy, v létě je možné využít skluzavky, skákací trampolíny pro děti, půjčovny horských kol, koloběžek nebo elektrokol, v zimě půjčovny lyží. Lyžařský areál 10 minut skibusem. Poloha penzionu je ideálním výchozím místem pro začátek horské túry. Můžete se vydat hned několika směry, např. přes Obří důl na Sněžku, Modrým dolem, nebo... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Karolína Vihanová
Informace poskytnul: Pavlína Vihanová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz