U Kapličky

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Pec pod Sněžkou 298
Telefon: 
+420-731 577 632,733 589 868
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ukaplickypenzion

kapacita  kapacita: 25 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  777 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost
Ubytování s vlastním parkováním nedaleko centra Pece pod Sněžkou se nachází 500m od lanové dráhy na Sněžku. Po snídani se můžete ihned vydat směrem vzhůru a nechat za sebou frontu i plné parkoviště. Parkování je již zahrnuto v ceně. Penzion se nachází jen kousek od centra a je celoročně dosažitelný autem.
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme v jedno až čtyřlůžkových pokojích s TV, vlastní sprchou a WC. Hosté mají k dispozici WiFi připojení, varnou konvici, káva a čaj je volně k dispozici po celou dobu pobytu. Snídaně je podávána formou švédského stolu. Penzion je nekuřácký, domácí zvíře je povoleno po dohodě. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.
Rekreace a služby v okolí
Penzion je v těsné blízkosti lanového centra. Nachází se zde bobová dráha, v létě je možné využít skluzavky, skákací trampolíny pro děti, najdete zde půjčovny horských kol, koloběžek nebo elektrokol. Poloha penzionu je ideálním výchozím místem pro začátek horské túry. Můžete se vydat hned několika směry, např. přes Obří důl na Sněžku, Modrým dolem, nebo přes Růžohorky ... více >>
Provozovatel: Karolína Vihanová
Informace poskytnul: Pavlína Vihanová
TOPlist