TOPlist

U Kapličky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování s vlastním parkováním téměř v centru Pece pod Sněžkou. Lanová dráha na Sněžku se nachází 500m daleko. V blízkosti je několik restaurací, bobová dráha s lanovým parkem a penzion je celoročně dosažitelný autem.
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme v jedno až čtyřlůžkových pokojích s TV, vlastní sprchou a WC. Hosté mají k dispozici WiFi připojení, varnou konvici, káva a čaj je volně k dispozici po celou dobu pobytu. Snídaně je podávána formou švédského stolu. Penzion je nekuřácký, domácí zvíře je povoleno po dohodě. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion je v těsné blízkosti lanového centra. Nachází se zde bobová dráha, v létě je možné využít skluzavky, skákací trampolíny pro děti, najdete zde půjčovny horských kol, koloběžek nebo elektrokol. Poloha penzionu je ideálním výchozím místem pro začátek horské túry. Můžete se vydat hned několika směry, např. přes Obří důl na Sněžku, Modrým dolem, nebo přes Růžohorky na Portášovy boudy, Horní Malou Úpu aj. Lanovka na Sněžku je vzdálená 0,5km. V okolí můžete využít bowling, sportcentrum, nebo wellnes. Pro jednodenní výlety autem doporučujeme ZOO Dvůr Králové, hospital Kuks s barokním Braunovým Betlémem, Babiččino údolí se zámkem Ratibořice, pevnost Stachelberg u Žacléře, Adršpašské skály, nebo Vám dáme pár tipů na památky a zajímavosti kousek za hranicí v Polsku. V sezóně jezdí denně přímý autobus Karpacz - Pec pod Sněžkou.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz