Poloha a dosažitelnost

Nová kabinková lanovka na Sněžku se nachází pouhou čtvrthodinku pohodlnou chůzí. Po snídani se můžete ihned vydat směrem vzhůru a nechat za sebou frontu i plné parkoviště. Vaše auto necháte zaparkované přímo u penzionu na soukromém parkovišti. Parkování je již zahrnuto v ceně.Penzion se nachází jen kousek od centra a je celoročně dosažitelný autem.Skibus staví 100 metrů od domu.

  Vybavení a služby

Ubytování nabízíme v jedno až čtyřlůžkových pokojích s TV, vlastní sprchou a WC. Hosté mají k dispozici WiFi připojení,varnou konvici,káva a čaj je volně k dispozici po celou dobu pobytu. Snídaně je podávána formou švédského stolu. Penzion je nekuřácký, domácí zvíře je povoleno po dohodě.Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat,všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Penzion je v těsné blízkosti lanového centra. Nachází se zde bobová dráha, v létě je možné využít skluzavky, skákací trampolíny pro děti, najdete zde půjčovny lyžařského vybavení,v létě horských kol,koloběžek,nebo elektrokol. Poloha penzionu je ideálním výchozím místem pro začátek horské túry. Můžete se vydat hned několika směry, např. přes Obří důl na Sněžku, Modrým dolem, nebo přes Růžohorky na Portášovy boudy, Horní Malou Úpu aj. Lanovka na Sněžku je vzdálená 0,5km. V okolí můžete využít bowling, sportcentrum, nebo wellnes. Pro jednodenní výlety autem doporučujeme ZOO Dvůr Králové, hospital Kuks s barokním Braunovým Betlémem, Babiččino údolí se zámkem Ratibořice, pevnost Stachelberg u Žacléře, Adršpašské skály, nebo Vám dáme pár tipů na památky a zajímavosti kousek za hranicí v Polsku. V sezóně jezdí denně přímý autobus Karpacz - Pec pod Sněžkou.

Zpět


TOPlist
  U Kapličky Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Kapličky
Ceník ubytování a stravování