U Kapličky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování s vlastním parkováním nedaleko centra Pece pod Sněžkou se nachází 500m od lanové dráhy na Sněžku. Po snídani se můžete ihned vydat směrem vzhůru a nechat za sebou frontu i plné parkoviště. Parkování je již zahrnuto v ceně. Penzion se nachází jen kousek od centra a je celoročně dosažitelný autem.
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme v jedno až čtyřlůžkových pokojích s TV, vlastní sprchou a WC. Hosté mají k dispozici WiFi připojení, varnou konvici, káva a čaj je volně k dispozici po celou dobu pobytu. Snídaně je podávána formou švédského stolu. Penzion je nekuřácký, domácí zvíře je povoleno po dohodě. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion je v těsné blízkosti lanového centra. Nachází se zde bobová dráha, v létě je možné využít skluzavky, skákací trampolíny pro děti, najdete zde půjčovny horských kol, koloběžek nebo elektrokol. Poloha penzionu je ideálním výchozím místem pro začátek horské túry. Můžete se vydat hned několika směry, např. přes Obří důl na Sněžku, Modrým dolem, nebo přes Růžohorky na Portášovy boudy, Horní Malou Úpu aj. Lanovka na Sněžku je vzdálená 0,5km. V okolí můžete využít bowling, sportcentrum, nebo wellnes. Pro jednodenní výlety autem doporučujeme ZOO Dvůr Králové, hospital Kuks s barokním Braunovým Betlémem, Babiččino údolí se zámkem Ratibořice, pevnost Stachelberg u Žacléře, Adršpašské skály, nebo Vám dáme pár tipů na památky a zajímavosti kousek za hranicí v Polsku. V sezóně jezdí denně přímý autobus Karpacz - Pec pod Sněžkou.
TOPlist