Poloha a dosažitelnost

Skibus staví 100 m od penzionu, sjezdovky jsou 1,5 km daleko. Nová kabinková lanovka na Sněžku se nachází pouhou čtvrthodinku pohodlnou chůzí. Po snídani se můžete ihned vydat směrem vzhůru a nechat za sebou frontu i plné parkoviště. Vaše auto necháte zaparkované přímo u penzionu na soukromém parkovišti. Parkování je již zahrnuto v ceně a je zajištěno zdarma přímo u domu. Penzion se nachází v údolí řeky Úpy,jen kousek od centra a je celoročně dosažitelný autem.

  Vybavení a služby

Ubytování nabízíme v jedno až čtyřlůžkových pokojích s TV, vlastní sprchou a WC. Možnost přistýlky. Hosté mají k dispozici WiFi připojení a koutek, kde si mohou uvařit čaj, nebo kávu. Snídaně je podávána formou švédského stolu. Penzion je nekuřácký, domácí zvíře je povoleno po dohodě.Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat,všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Penzion U KAPLIČKY se nachází asi 1 a půl km od lyžařského areálu. Zastávka skibusu je vzdálená 100 m. Zpět se dá jet opět skibusem,nebo sjet po lyžařské cestě na lyžích a asi 300 m dojít pěšky. Penzion je v těsné blízkosti lanového centra. Nachází se zde bobová dráha, v létě je možné využít skluzavky, skákací trampolíny pro děti, najdete zde půjčovny lyžařského vybavení,v létě horských kol,koloběžek,nebo elektrokol. Poloha penzionu je ideálním výchozím místem pro začátek horské túry. Můžete se vydat hned několika směry, např. přes Obří důl na Sněžku, Modrým dolem, nebo přes Růžohorky na Portášovy boudy, Horní Malou Úpu aj. Lanovka na Sněžku je vzdálená 0,5km. V okolí můžete využít bowling, sportcentrum, nebo wellnes. Pro jednodenní výlety autem doporučujeme ZOO Dvůr Králové, hospital Kuks s barokním Braunovým Betlémem, Babiččino údolí se zámkem Ratibořice, pevnost Stachelberg u Žacléře, Adršpašské skály, nebo Vám dáme pár tipů na památky a zajímavosti kousek za hranicí v Polsku.

Zpět


TOPlist
  U Kapličky Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Kapličky
Ceník ubytování a stravování