PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

U kapličky

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Blatná
Adresa: 
U kapličky 115, Horní Blatná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-734 269 489
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ukaplicky115
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 888 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Blatná

Wi-Fi

Po domluvě

Velmi prostorný apartmán pro rodiny s dětmi i páry, plně vybavená kuchyně.V poklidné části obce, dostupný vlak i autobus, možnost vyžití v létě i v zimě. Vlčí jámy, Blatenský příkop, Vyhlídka na Blatenském vrchu, Muzeum H.B., Skály na Strašidlech, Krušnohorská magistrála vše dostupné pěšky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vlak, autobus nebo vlastní parkování před objektem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán je prostorný, kuchyň plně vybavená, v pokoji 4 lůžka a prostorný rozkládací gauč. Možnost lůžka v obytné kuchyni. Vlastní koupelna, tv, wifi. V klidné části města. Za domem je zahrada s možností posezení. Možnost uložení kol v apartmánu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Možnost turistiky jak pěšky tak na kole,není potřeba mít auto. Všude v okolí je velice dobré značení. Blatenský vrch, Vlčí jámy, Skály na Strašidlech, Vyhlídka na Blatenském vrch. V zimně dobrá dostupnost lyžařských středisek pro různé úrovně lyžařských dovedností Sky areál Plešivec, Potůčky, Abertamy a nejdále (15min) vzdálený Klínovec. Pro milovníky běžek Krušnohorská magistrála protínající město.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Viktor Paták
Informace poskytnul: Patáková Markéta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz