U Jindrů - Abertamy, Plešivec

U Jindrů

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Abertamy
Adresa: 
Perninská 192, Abertamy
Telefon: 
+420-607 127 118
Web adresa:
privatplesivec.cz
www.ceskehory.cz/privatplesivec

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  870 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Plešivec - Abertamy počasí Plešivec - Abertamy


Poloha a dosažitelnost
Vítejte v Krušných horách. Poznejte jejich atmosféru přímo v centru historického městečka Abertamy v jednom z nejstarších stavení, "U Jindrů". Dostanete se k nám z Karlových Varů přes Ostrov nad Ohří, Jáchymov a dále do Abertam. Karlovy Vary - Abertamy 25km. Hraniční přechody do Německa jsou v blízkosti dva a to Boží Dar 10km a Potůčky 12km. Poloha: https://goo.gl/maps/jWsZa
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme v moderně vybavených pokojích s vlastní koupelnou. • 2x dvoulůžkový pokoj (možnost přistýlky dvě lůžka); • 1x čtyřlůžkový pokoj (dvě oddělené ložnice. Možnost využití plně vybavené kuchyně. Společenská místnost. Parkování přímo u domu zdarma. Vytápěná lyžárna s úložným prostorem. Připojení Wi-Fi zdarma.
Rekreace a služby v okolí
V centru horského městečka Abertamy je několik restaurací, obchodů, infocentrum a autobusová zastávka. V okolí jsou naučné stezky na téma historie a hornictví Abertam. Z nedalekého vrcholu Plešivec se můžete rozhlédnout po malebné krajině, posilnit se v místní restauraci s výbornou kuchyní, či si užít trochu vzrušení v lanovém parku, které nabízí mnoho atrakcí i pro děti.
Provozovatel: Stanislav Kabeš
Informace poskytnul: Stanislav Kabeš
TOPlist