PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

U Jindrů

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Abertamy
Adresa: 
Perninská 192, Abertamy
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-607 127 118
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
privatplesivec.cz www.ceskehory.cz/privatplesivec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 870 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Plešivec

Wi-Fi

Po domluvě

U lyžařských vleků

Nově zrekonstruovaná historická hrázděnka v centru obce, sociální zařízení na pokoji, kuchyň a společenská místnost v objektu ideální pro rodinou dovolenou. V blízkosti lyžařský areál, běžecké stopy, turistické a cyklistické trasy.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pobyt se psem: Po domluvě
Umístění objektu
U lyžařských vleků (500m)
U běžkařských tratí (300m)
U cyklostezky (50m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vítejte v Krušných horách. Poznejte jejich atmosféru přímo v centru historického městečka Abertamy v jednom z nejstarších stavení, "U Jindrů". Dostanete se k nám z Karlových Varů přes Ostrov nad Ohří, Jáchymov a dále do Abertam. Karlovy Vary - Abertamy 25km. Hraniční přechody do Německa jsou v blízkosti dva a to Boží Dar 10km a Potůčky 12km. Poloha: https://goo.gl/maps/jWsZa

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování nabízíme v moderně vybavených pokojích s vlastní koupelnou. • 2x dvoulůžkový pokoj (možnost přistýlky dvě lůžka); • 1x čtyřlůžkový pokoj (dvě oddělené ložnice). Možnost využití plně vybavené kuchyně. Společenská místnost. Parkování přímo u domu zdarma. Vytápěná lyžárna s úložným prostorem. Připojení Wi-Fi zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V centru horského městečka Abertamy je několik restaurací, obchodů, infocentrum a autobusová zastávka. V okolí jsou naučné stezky na téma historie a hornictví Abertam. Z nedalekého vrcholu Plešivec se můžete rozhlédnout po malebné krajině, posilnit se v místní restauraci s výbornou kuchyní, či si užít trochu vzrušení v lanovém parku, které nabízí mnoho atrakcí i pro děti.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Stanislav Kabeš
Informace poskytnul: Stanislav Kabeš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz