U Jindrů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vítejte v Krušných horách. Poznejte jejich atmosféru přímo v centru historického městečka Abertamy v jednom z nejstarších stavení, "U Jindrů". Dostanete se k nám z Karlových Varů přes Ostrov nad Ohří, Jáchymov a dále do Abertam. Karlovy Vary - Abertamy 25km. Hraniční přechody do Německa jsou v blízkosti dva a to Boží Dar 10km a Potůčky 12km. Poloha: https://goo.gl/maps/jWsZa
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme v moderně vybavených pokojích s vlastní koupelnou. • 2x dvoulůžkový pokoj (možnost přistýlky dvě lůžka); • 1x čtyřlůžkový pokoj (dvě oddělené ložnice. Možnost využití plně vybavené kuchyně. Společenská místnost. Parkování přímo u domu zdarma. Vytápěná lyžárna s úložným prostorem. Připojení Wi-Fi zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V centru horského městečka Abertamy je několik restaurací, obchodů, infocentrum a autobusová zastávka. V okolí jsou naučné stezky na téma historie a hornictví Abertam. Z nedalekého vrcholu Plešivec se můžete rozhlédnout po malebné krajině, posilnit se v místní restauraci s výbornou kuchyní, či si užít trochu vzrušení v lanovém parku, které nabízí mnoho atrakcí i pro děti.
TOPlist