České hory » Šumava » Ubytování » Zadov » U Fruhaufů

U Fruhaufů

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zadov
Adresa: 
Zadov 397
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 736 489 024
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/fruhaufova

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  960 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov počasí Zadov


Poloha a dosažitelnost
Zadov - poblíž obce Stachy (6km).Meteorologická stanice Churáńov 1km.Lyžařský areál Zadov-Kobyla 600m. Rozhledna Zadov 1km.
Vybavení a služby
Apartmán- 2x3lůžkové,1x2lůžkový pokoje se sociálním zařízením,komplet vybavenou kuchyńkou. Apartmánový typ. V létě možnost posezení - pergola a ohniště. Ideální pro klidnou a pohodovou dovolenou.
Rekreace a služby v okolí
Tenisový kurt (4,6km),víceúčelové hřiště 5km, sedačková lanovka (400m), vlek Kobyla (600m), běžecké lyž. tratě (1km). Cyklistika, turistika.
Provozovatel: Fruhaufová Petra
Informace poskytnul: Frühaufova Petra
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz