České hory » Beskydy » Ubytování » Bezuchov » Turistická ubytovna Bezuchov

Turistická ubytovna Bezuchov

Druh ubytování: 
Ubytovna
Místo: 
Bezuchov
Adresa: 
OÚ Bezuchov, 753 54 p. Soběchleby
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-581 791 050, 724 182 834
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-581 791 050
Web adresa:
www.bezuchov.cz
www.ceskehory.cz/bezuchov

kapacita  kapacita: 20 lůžek


Poloha a dosažitelnost

Obec Bezuchov se nachází mezi Lipníkem nad Bečvou a Bystřicí pod Hostýnem (asi 10km od obou měst). Oblast se nazývá Záhoří. Obec je vzdálena 15km od Přerova, kam je dobré autobusové spojení. Turistická mapa Hostýnské vrchy - Bílé Karpaty 1:100000, Moravská brána 1:50000. Cykloturistická mapa Přerovsko 1:100000.

Vybavení a služby

Ubytování v budově bývalé školy v prvním patře s kapacitou 20 lůžek. 4 pokoje po 3 lůžkách a 2 pokoje po 4 lůžkách. Součástí ubytování jsou sprchy s T/S vodou v přízemí. Soc. zařízení je v patře i přízemí. Dále je k společenská místnost a tělocvična. V ubytovně je k dispozici vybavená kuchyňka k vlastnímu vaření.

Rekreace a služby v okolí

Obcí prochází cyklotrasa Hostýn - Helfštýn. Lázně Teplice nad Bečvou 15km, Hostýn - Hostýnské hory 15km, Hrad Helfštýn 9km. Koupání - Bezuchov - přehrada, Soběchleby - bazén, Lipník - bazén. Agroturistika, ideální podmínky na cykloturistiku přímo v okolí Bezuchova.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: OÚ Bezuchov
Informace poskytnul: Mgr. Zdeněk Pospíšilík
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz