PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Tropical

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Česká Skalice
Adresa: 
Tropical Česká Skalice, U Přivaděče 37, 55203
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-491 453 204, 608 862 635
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.tropical.cz www.ceskehory.cz/tropical
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Rodinný pensionek s restauraci a steak barem. Ubytujeme1 5 osob a usadíme 130 ve dvoupatrové restauraci. Ubytování v útulných apartmá. 1100 položek na jídelním a nápojovém lístku, příjemné prostředí v tropickém stylu, dětský bar a koutek. Super ubytování, hromady jídla, nápojů a pohoda lidičky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nacházíme se na okraji města, kousíček od přehrady Rozkoš. Cesta Česká Skalice směr Náchod a za železničním přejezdem 300m vpravo. Příjezd po hlavní silnici. Velké parkoviště, 400m vlakové nádraží a autobusová zastávka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Super rodinné vybavení, obývací pokoj, kuchyň, bar, dvě ložnice, jídelna, socialní zařízení, šatna. Restaurace nabízí výbornou kuchyni, veliké porce, rozvoz jídla, donáška na pokoj. Velký výběr tropických nápojů, plzeňské pivečko a gambáček, 80 druhů vín, specielní kávy a čaje a jiné dobrůtky. Možnost zakoupení snídaní, polo i plná penze. Máme i vlastní dopravu a rádi... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Sousedíme přímo s campingem, kde je v létě spousta vyžití. Je zde taky spousta stezek pro cyklisty i pěší. Velký sportovní areal v Havlovicích pro děti i dospěle. Kryté bazény Náchod Kudowa Zdroj aqua centrum, několik bowlingů, krytá hala v České Skalici s možností pronájmu na tenis volejbal, fotbal, nohejbal a jiné. Dostupnost všech vyžítí i památek je výborná,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ulrich Michal
Informace poskytnul: Ulrich Michal
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz