České hory » Jizerské hory » Ubytování » Padouchov » Treehouse pod Ještědem

Treehouse pod Ještědem

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Proseč pod Ještědem, Padouchov
Adresa: 
Padouchov, Proseč pod Ještědem
Telefon: 
+420-777 879 066
Web adresa:
www.thpodjestedem.cz
www.ceskehory.cz/thpodjestedem

kapacita  kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  620 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ještěd počasí Ještěd


Poloha a dosažitelnost
Náš treehouse stojí uprostřed krásných lesů přírodního parku Ještěd nedaleko osady Padouchov, která se nachází mezi obcemi Světlá pod Ještědem a Proseč pod Ještědem. Dojedete k nám autem, autobusem, lanovkou, na kole nebo pěšky. Auto můžete zaparkovat buď u chaty Pláně nebo v horní části obce Proseč pod Ještědem, k treehousu dojdete pěšky cca 400m. Až na místo se dostanete pouze terénním automobilem.
Vybavení a služby
Náš prostorný treehouse poskytne střechu nad hlavou dvěma osobám s možností dvou přistýlek, ideální pro pár nebo rodinu s dětmi. Uvnitř najdete prostornou postel s nočními stolky, kuchyňský kout s plynovým vařičem a vybavením, stolek se stoličkami a samostatnou místnost s toaletou. Domeček je osvětlen LED lampami, přitopit si můžete malými kamínky. Nejsme napojeni na ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Aktivity - pěší turistika, kolo, koupání, vodní sporty, golf, tenis, jízda na koních, in-line, koloběžky, paragliding. Výletní cíle - Ještěd, Kryštofovo Údolí, Liberec, zámky Sychrov, Lemberk, hrady Grabštejn, Oybín, Sloup v Čechách. Služby - obchod s potravinami, restaurace, kozí farma, včelí farma, pražírna kávy.
Provozovatel: Adam Richter
Informace poskytnul: Richter Adam
TOPlist