Treehouse pod Ještědem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš treehouse stojí uprostřed krásných lesů přírodního parku Ještěd nedaleko osady Padouchov, která se nachází mezi obcemi Světlá pod Ještědem a Proseč pod Ještědem. Dojedete k nám autem, autobusem, lanovkou, na kole nebo pěšky. Auto můžete zaparkovat buď u chaty Pláně nebo v horní části obce Proseč pod Ještědem, k treehousu dojdete pěšky cca 400m. Až na místo se dostanete pouze terénním automobilem.
Vybavení a služby
Náš prostorný treehouse poskytne střechu nad hlavou dvěma osobám s možností dvou přistýlek, ideální pro pár nebo rodinu s dětmi. Uvnitř najdete prostornou postel s nočními stolky, kuchyňský kout s plynovým vařičem a vybavením, stolek se stoličkami a samostatnou místnost s toaletou. Domeček je osvětlen LED lampami, přitopit si můžete malými kamínky. Nejsme napojeni na elektrickou energii, vodu čerpáme ze studánky, která se nachází na pozemku. Venkovní terasa s posezením vám poskytne místo pro relaxaci či romantickou snídani. K dispozici je vám také venkovní toaleta, sprcha a posezení s ohništěm. V ceně pobytu je snídaně, která obsahuje pečivo, cereálie, máslo, kvalitní uzeniny od místního řezníka, zeleninu, jogurt, mléko a ovocný džus. Čaj a kávu je k dispozici po celou dobu pobytu, stejně jako nabídka kvalitních moravských vín.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Aktivity - pěší turistika, kolo, koupání, vodní sporty, golf, tenis, jízda na koních, in-line, koloběžky, paragliding. Výletní cíle - Ještěd, Kryštofovo Údolí, Liberec, zámky Sychrov, Lemberk, hrady Grabštejn, Oybín, Sloup v Čechách. Služby - obchod s potravinami, restaurace, kozí farma, včelí farma, pražírna kávy.
TOPlist