PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Penzion Toska

Penzion Toska

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 202, Pec pod Sněžkou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-733 515 649
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penziontoska.cz www.ceskehory.cz/penzion-toska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 748 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Velká Úpa

Pec pod Sněžkou hlásí 20 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Je možný

Penzion celoročně v provozu pro rodiny s dětmi, jednotlivce, skupinové zájezdy, firmy a školy, výborná dostupnost po celý rok. Všechny pokoje se sociálním zažízením, dětská herna, parkoviště u objektu, Wifi zdarma. Vynikající domácí strava, snídaně a večeře v ceně polopenze!!! Skvělé ceny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v Peci pod Sněžkou v klidné části, cca 800m od centra, což zaručuje klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Celoroční dostupnost po asfaltové silnici, parkování přímo u objektu. Příjezd bez problému i v zimě po udržované silnici až k penzionu. Další výhodou je zastávka autobusu a skibusu pod penzionem cca 80m. Při dobrých sněhových podmínkách je možný... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje jsou 1-4 lůžkové s možností přistýlek vybaveny koupelnou s toaletou a ručníky. Bohaté snídaně formou bufetu, obědy, večeře, speciality, rauty. Možnost pořádání večírků, svateb a oslav. Všechna připravovaná jídla jsou bez umělých dochucovadel a přísad - výborná kuchyně. Novinka - finská sauna a relaxační místnost s hudbou. Parkoviště ZDARMA, venkovní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžování, cykloturistika, pěší turistika, sáňkování, ozdravný relaxační pobyt, odpočinek. V obci je wellness, bowling, bobová dráha, monkey park. Při návštěvě Aquaparku v KARPACZ, vzdáleném autem cca 45 minut, můžeme nabídnout slevové kupóny. Výborným výletním místem je Park miniatur Dolního Slezska v KOWARECH, kde je celoroční provoz od 9:00 - 18:00 hodin.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dřevo complet, s.r.o.
Informace poskytnul: Kšanda Zdeněk
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz