Penzion Toska

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v Peci pod Sněžkou v klidné části, cca 800m od centra, což zaručuje klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Celoroční dostupnost po asfaltové silnici, parkování přímo u objektu. Příjezd bez problému i v zimě po udržované silnici až k penzionu. Další výhodou je zastávka autobusu a skibusu pod penzionem cca 80m. Při dobrých sněhových podmínkách je možný dojezd na lyžích až k penzionu. Novinka - našim minibusem ZDARMA rozvážíme hosty přímo k lyžařskému areálu Velká Úpa - lanová dráha Portášky.
Vybavení a služby
Pokoje jsou 1-4 lůžkové s možností přistýlek vybaveny koupelnou s toaletou a ručníky. Bohaté snídaně formou bufetu, obědy, večeře, speciality, rauty. Možnost pořádání večírků, svateb a oslav. Všechna připravovaná jídla jsou bez umělých dochucovadel a přísad - výborná kuchyně. Novinka - finská sauna a relaxační místnost s hudbou. Parkoviště ZDARMA, venkovní posezení (gril k zapůjčení). Restaurace, salónek (10 osob), lyžárna, botárna. Dětská herna, kuchyňka s varnou konvicí, mikrovlnkou a lednicí.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování, cykloturistika, pěší turistika, sáňkování, ozdravný relaxační pobyt, odpočinek. V obci je wellness, bowling, bobová dráha, monkey park. Při návštěvě Aquaparku v KARPACZ, vzdáleném autem cca 45 minut, můžeme nabídnout slevové kupóny. Výborným výletním místem je Park miniatur Dolního Slezska v KOWARECH, kde je celoroční provoz od 9:00 - 18:00 hodin.
Provozní řád penzionu Toska naleznete ZDE
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz