Šumavská chalupa

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Stachy, osada Chalupy
Adresa: 
Chalupy 113, Stachy 38473
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-377 385 604, 732 968 919
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/princova

kapacita  kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Churáňov počasí Churáňov

počasí Javorník počasí Javorník

Zadov hlásí 40 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Poloha a dosažitelnost
Osada Chalupy se nachází mezi obcemi Šebestov (1km) a Stachy (2km) na trase Plzeň-České Budějovice.V Šebestově je autobusová zatávka, ve Stachách autobusové nádraží. Vlak přijíždí nejblíže do Vimperka (17km).
Vybavení a služby
Dva pokoje (3 a 4 lůžkový), spol.místnost s BTV, zařízená kuchyně, koupelna s vanou, WC, ústřední topení, možnost přitápění v kamnech. Nástup vždy v sobotu od 13.00, ukončení pobytu v sobotu do 10.00. Možnost vlastního vaření, případné další stravování možné v přilehlých obcích Nicov (4km), Stachy (2km). Nejbližší nákupní středisko v obci Stachy.
Rekreace a služby v okolí
Koupaliště v Rohanově, ´Ubislavi, rozhledna Javorník, cyklo i pěší turistika nabízí návštěvu hradu Kašperk či Popelné - nejvýše položeného hradiště v Čechách. Lyžařské areály Churáňov, Zadov (6km), Javorník (4km), Nové Hutě(7km) a ski-areál Kašperské Hory (9km) nabízejí sjezdové i běžecké tratě za přijatelné ceny.
Provozovatel: Helena Princová
Informace poskytnul: Helena Princová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz