PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Janské Lázně » Stříbrný Pramen

Stříbrný Pramen

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Janské lázně
Adresa: 
Lesní 45, Janské lázně
Web adresa:
www.ceskehory.cz/stribrnypramen
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Zrekonstruovaná historická vila v centru Janských Lázní. V objektu 8 apartmánů s vlastním sociálním zařízení, vybavených kuchyňským koutem, SAT TV. Velikost apartmánů od 1+kk až 3+kk. V objektu vlastní restaurace, vlastní odstavné plochy u objektu. Hojně navštěvován rodinami s malými dětmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt v samém centru Janských Lázní, ve východní části Krkonoš. Vzdálenost od náměstí - kolonády 200m, od lyžařských vleků cca 400m, dosažitelné pravidelným Ski busem. Výborná poloha zajištující maximální dostupnost jak centra tak lyžařského arálu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt apartmanového typu, standardní vybavení jednotlivých apartmánů tj. TV SAT, vybavený kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar). Hosté mohou využít i služeb kvalitní restaurace v přízemí, dle přání hosta se domlouvá na místě. K dispozici ubytovaným hostům internet.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Janské Lázně - v zimním období hojně navštěvované návštěvníky z důvodu velmi kvalitního lyžařského areálu, s jedněmi z nejdelších sjezdových tratí v České republice - Černá hora. V létě známé lázeňské středisko s nádherným okolí. Krytý bazén, cyklostezky, bobová dráha atd.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lázeňská vila Stříbrný Pramen, s.r.
Informace poskytnul: Ing.Cabicar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz