PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Nové Město » Stará myslivna

Stará myslivna

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Moldava, Nové Město
Adresa: 
Nové Město 34, Moldava 417 81
Web adresa:
www.ceskehory.cz/staramyslivna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bouřňák

Wi-Fi

Po domluvě

Stará myslivna se nachází na hřebenu Krušných hor ve výšce 850 m.n.m. V blízkosti se nachází ski centrum Bouřňák a několik běžkařských okruhů včetně krušnohorské magistrály. V letním období se zde jezdí na kole, chodí na výlety, na houby a koupat se dá v rybníčku, 40m od místa bydlení.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Stará myslivna se nachází na hřebenu Krušných hor asi 4km od obce Moldava a 15km od města Teplice. Je zde poblíž autobusová zastávka (80m) a asi 1km je žel.stanice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V objektu se nachází pět dvojlůžkových pokojů. Je zde společná kuchyňka s vybavením. Toalety jsou společné. V místě objektu je hospůdka, kde se dá občerstvit.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimní období - sjezd. lyžování (600m), běžky, snowkiting, koupání v nedalekém Altenbergu (10km) v termálních lázních. Letní období - cykloturistika, pěší turistika, houbaření ,výlety do okolí, koupání v místním jezírku. V blízkosti objektu je půjčovna kol, lyží a běžek.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Daniel Dvořák
Informace poskytnul: daniel dvořák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz