Star Hotels Benecko
České hory » Krkonoše » Ubytování » Benecko » Star Hotels Benecko

Star Hotels Benecko

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Benecko
Adresa: 
Štěpanická Lhota 46, Benecko 514 01
Telefon: 
+420-602424042
Web adresa:
www.starbenecko.cz
www.ceskehory.cz/starbenecko

kapacita  kapacita: 85 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko počasí Benecko


Poloha a dosažitelnost
Star Hotels *** leží v malebné přírodě Krkonoš. 200m od hotelu začíná sedačková lanovku, skiareál nabízí 5 sjezdovek všech druhů obtížností. Za hotel je dětský vlek. V okolí hotelu je mnoho tras jak pro pěší tak pro cyklo. Na Benecko lze dojet autem nebo autobusem z Jilemnice nebo Vrchlabí. Parkování přímo u hotelu je zdarma.
Vybavení a služby
Star Hotels je příjemně a moderně vybaven. Všechny pokoje mají WC s koupelnou, TV se satelitem a balkonem. V hotelu můžete využít saunu, whirpool a masáže. Pro zpříjemnění večera jsem pro Vás nově otevřeli hernu s kulečníkem, šipkami a stolním fotbálkem. Pro děti je v hotelu herna se stolním tenisem. V letních měsících jistě oceníte rozlehlou hotelovou zahradu s ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Sportovní a rekreační středisko Benecko se rozkládá na západním svahu hory Žalý v nadmořské výšce 750-1000m n.m. V zimě můžete využít půjčovny sportovního vybavení, výuku lyžování a snowboardingu, snowtubing, diskotéku, bowling s kulečníkem. V létě si zde naplno užijete turistiky,cykloturistiky a houbaření. Benecko leží v samém srdci Krkonoš, proto je ideální výchozí bod pro výlety po okolí.
Provozovatel: Daniela Růžičková
Informace poskytnul: Daniela Růžičková
TOPlist