Star Hotels Benecko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Star Hotels *** leží v malebné přírodě Krkonoš. 200m od hotelu začíná sedačková lanovku, skiareál nabízí 5 sjezdovek všech druhů obtížností. Za hotel je dětský vlek. V okolí hotelu je mnoho tras jak pro pěší tak pro cyklo. Na Benecko lze dojet autem nebo autobusem z Jilemnice nebo Vrchlabí. Parkování přímo u hotelu je zdarma.
Vybavení a služby
Star Hotels je příjemně a moderně vybaven. Všechny pokoje mají WC s koupelnou, TV se satelitem a balkonem. V hotelu můžete využít saunu, whirpool a masáže. Pro zpříjemnění večera jsem pro Vás nově otevřeli hernu s kulečníkem, šipkami a stolním fotbálkem. Pro děti je v hotelu herna se stolním tenisem. V letních měsících jistě oceníte rozlehlou hotelovou zahradu s venkovním bazén, tenisové hřiště s umělým povrchem, dětské hřiště s trampolínou a pískovištěm. Hotelová restaurace s terasou je celodenně otevřena a nabízí příjemné posezení. Mezi nabídku nápojů patří velký výběr kávy, dobré pivo a výborné sudové moravské víno. Stravování: snídaně formou bohatých švédských stolů, oběd – výběr z jídelního lístku, večeře - 3 chodové menu. Pro větší skupiny nabízíme i individuální stravování na základě požadavků zákazníka (rauty, grilování, více chodové menu atd.)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sportovní a rekreační středisko Benecko se rozkládá na západním svahu hory Žalý v nadmořské výšce 750-1000m n.m. V zimě můžete využít půjčovny sportovního vybavení, výuku lyžování a snowboardingu, snowtubing, diskotéku, bowling s kulečníkem. V létě si zde naplno užijete turistiky,cykloturistiky a houbaření. Benecko leží v samém srdci Krkonoš, proto je ideální výchozí bod pro výlety po okolí.
TOPlist