Poloha a dosažitelnost

Star Hotels *** leží v malebné přírodě Krkonoš. 200m od hotelu začíná sedačková lanovku, skiareál nabízí 5 sjezdovek všech druhů obtížností. Za hotel je dětský vlek. V okolí hotelu je mnoho tras jak pro pěší tak pro cyklo. Na Benecko lze dojet autem nebo autobusem z Jilemnice nebo Vrchlabí. Parkování přímo u hotelu je zdarma.

  Vybavení a služby

Star Hotels je příjemně a moderně vybaven. Všechny pokoje mají WC s koupelnou, TV se satelitem a balkonem. V hotelu můžete využít saunu, whirpool a masáže. Pro zpříjemnění večera jsem pro Vás nově otevřeli hernu s kulečníkem, šipkami a stolním fotbálkem. Pro děti je v hotelu herna se stolním tenisem. V letních měsících jistě oceníte rozlehlou hotelovou zahradu s venkovním bazén, tenisové hřiště s umělým povrchem, dětské hřiště s trampolínou a pískovištěm. Hotelová restaurace s terasou je celodenně otevřena a nabízí příjemné posezení. Mezi nabídku nápojů patří velký výběr kávy, dobré pivo a výborné sudové moravské víno. Stravování: snídaně formou bohatých švédských stolů, oběd – výběr z jídelního lístku, večeře - 3 chodové menu. Pro větší skupiny nabízíme i individuální stravování na základě požadavků zákazníka (rauty, grilování, více chodové menu atd.)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Sportovní a rekreační středisko Benecko se rozkládá na západním svahu hory Žalý v nadmořské výšce 750-1000m n.m. V zimě můžete využít půjčovny sportovního vybavení, výuku lyžování a snowboardingu, snowtubing, diskotéku, bowling s kulečníkem. V létě si zde naplno užijete turistiky,cykloturistiky a houbaření. Benecko leží v samém srdci Krkonoš, proto je ideální výchozí bod pro výlety po okolí.

Zpět


TOPlist
  Star Hotels Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Star Hotels Benecko
Ceník ubytování a stravování