České hory » Šumava » Ubytování » Špičák » Apartmán Sruby

Apartmán Sruby

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Hojsova Stráž 93, 340 04 Železná Ruda
Telefon: 
+420-602 473 507
Web adresa:
www.ceskehory.cz/sruby-spicak

kapacita  kapacita: 5 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  950 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák


Poloha a dosažitelnost
Apartmán (2+kk, 45 m2) se nachází v novém bytovém domě v klidném prostředí v lokalitě Sruby (950 m. n m.) nedaleko Špičáckého sedla, které je výchozím bodem mnoha turistických tras. Lyžařský areál Špičák je vzdálen přibližně 3 km, lyžařský areál na německé straně Šumavy Großer Arber pak 20 minut jízdy autem.
Vybavení a služby
V obývacím pokoji samostatné dvojlůžko, v ložnici 1 samostatné lůžko a palanda. Kuchyň plně vybavena (nádobí, lednice, varná deska, rychlovarná konvice, myčka nádobí a mikrovlná trouba). V koupelně sprchový kout a WC. TV s digitálním signálem, WiFi. K dispozici uzamykatelný sklep na úschovu kol a lyží. V domě je výtah.Parkování u objektu zdarma.
Rekreace a služby v okolí
Ideální místo pro cykloturistiku - v letní sezoně výborné spojení šumavskými cyklobusy (zastávka 500 m od apartmánu), v okolí Černé jezero a Čertovo jezero, Pancíř, Ostrý, Špičák... Přímo od domu vede "zelená" turistická značka na Brčálník (2 km) a do Hojsovy Stráže. V zimním období ideální výchozí bod pro běžkaře, v okolí upravené běžecké tratě. V nedalekém ... více >>
Provozovatel: Markéta Mentlíková
Informace poskytnul: Apartmán Sruby
TOPlist