Apartmán Sruby

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Zimní sezona: 15.12.2018-31.03.2019
Ceny za ubytování: 300,- Kč/osoba/noc
Děti 2-12 let: 200,- Kč/osoba/noc
Minimální cena za apartmán/noc je 1.200,- Kč
Letní sezona - ceny
Letní sezona: 01.06.2018-30.09.2018
Ceny za ubytování: 300,- Kč/osoba/noc
Děti 2-12 let: 200,- Kč/osoba/noc
Minimální cena za apartmán/noc je 1.000,- Kč
Období mimo sezónu - ceny
Ceny za ubytování: 250,- Kč/osoba/noc
Děti 2-12 let: 150,- Kč/osoba/noc
Minimální cena za apartmán/noc je 800,- Kč
Další informace:
V prostorách apartmánu není dovoleno kouřit. V ceně ubytování je zahrnuta spotřeba el. energie, vody a tepla, ložní prádlo, ručníky, parkování u objektu a poplatky obci. Ubytování poskytujeme nejméně na dvě noci.
Výše uvedený ceník platí při ubytování na tři a více nocí.
Při ubytování na dvě noci se cena navyšuje o 50,- Kč/noc/dítě resp. 100,- Kč/noc/dospělý. Rezervační záloha na týdenní pobyty je 2.500,- Kč. Pokud budete okolnostmi nuceni rezervovaný pobyt zrušit, převedeme Vám již uhrazenou zálohu na jiný termín, na kterém se společně dohodneme.
Pobyt s domácím zvířetem není možný.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz