Resort Český ráj

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Troskovice, Semín
Adresa: 
Semín 18, Troskovice, 512 63 Troskovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 140 000
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.trosky.eu
www.ceskehory.cz/rs-trosky

kapacita  kapacita: 79 lůžek

  Internet

počasí Troskovice počasí Troskovice


Poloha a dosažitelnost
Resort Český ráj se nachází v Libereckém kraji, v turisticky vyhledávané lokalitě Český ráj (zřícenina hradu Trosky - 2km, Turnov - 12km, Liberec - 35km). Objekt je dobře dosažitelný automobilem (vlastní parkoviště), autobusem (zastávka Troskovice - Jivina, 2km) i vlakem (zastávka Hrubá Skála - Borek, 6km). GPS: 15°11'45''E, 50°30'28''N
Vybavení a služby
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY jednotlivých apartmá, restaurace a areálu naleznete nově na našich webových stránkách. Každý z apartmánů disponuje plně vybavenou kuchyní (pečící trouba s varnou deskou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí, automatická pračka, lednička s mrazničkou a kuchyňské nádobí), vlastní koupelnou a WC, obývacím pokojem (TV) a minimálně... více >>
Rekreace a služby v okolí
Český ráj je turisticky vyhledávanou a oblíbenou lokalitou, která nabízí nesčetně možností rekreačního, turistického, sportovního i kulturního vyžití. Lokalita je protkána hrady (Kost, Valdštejn...), zámky (Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht...), přírodními zajímavostmi (Prachovské skály, Bozkovské dolomitské jeskyně...), bohatými cyklostezkami (Cesta rájem,... více >>
Provozovatel: Libor Maleček
Informace poskytnul: Libor Maleček
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz