Poloha a dosažitelnost

Resort Český ráj - Semín se nachází v Libereckém kraji, v turisticky vyhledávané lokalitě Český ráj (zřícenina hradu Trosky - 2km, Turnov - 12km, Liberec - 35km). Objekt je dobře dosažitelný automobilem (vlastní parkoviště), autobusem (zastávka Troskovice - Jivina, 2km) i vlakem (zastávka Hrubá Skála - Borek, 6km). GPS: 15°11'45''E, 50°30'28''N

  Vybavení a služby

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY jednotlivých apartmá, restaurace a areálu naleznete nově na našich webových stránkách. Každý z apartmánů disponuje plně vybavenou kuchyní (pečící trouba s varnou deskou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí, automatická pračka, lednička s mrazničkou a kuchyňské nádobí), vlastní koupelnou a WC, obývacím pokojem (TV) a minimálně jednou ložnicí. Pro skupinové ubytování je možné využití pokojů přímo nad restaurací. Ubytování: pokoje nad restaurací jsou patrové s vlastním sociálním zařízením a kouzlo jim dodávají přírodní dřevěné trámy. K dispozici pokoje: dvoulůžkové, čtyřlůžkové, pětilůžkové, šestilůžkový, sedmilůžkový. Vícelůžkové pokojíky jsou patrové a tím vznikají oddělená samostatná dvoulůžka. Součástí objektu je uzamykatelné parkoviště, úschovna kol a dalšího sportovního náčiní, venkovní posezení u apartmánu, zatravněná plocha pro rekreační sporty, dětské hřiště (skluzavka, houpačky, trampolína), altánek s romantickým výhledem na hrad Trosky. Za poplatek Vám rádi zapůjčíme vybavení pro následující sporty: stolní tenis, badminton, kroket, líný tenis. Dále švihadla, míče a jízdní kola. Ubytovaným hostům poskytujeme snídaně, obědy, večeře ve vlastní restauraci, která je součástí objektu. Po dohodě lze ubytovat také s Vašimi domácími mazlíčky. Pro komfort a bezpečnost všech našich hostů jsou veškeré prostory nekuřácké.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Český ráj je turisticky vyhledávanou a oblíbenou lokalitou, která nabízí nesčetně možností rekreačního, turistického, sportovního i kulturního vyžití. Lokalita je protkána hrady (Kost, Valdštejn...), zámky (Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht...), přírodními zajímavostmi (Prachovské skály, Bozkovské dolomitské jeskyně...), bohatými cyklostezkami (Cesta rájem, Podkozákovsko...) i stezkami turistickými (Zlatá stezka Českého ráje, Údolí Plakánek). V bezprostředním okolí našeho střediska naleznete hrad Trosky, zámek Hrubá Skála, Podtrosecké údolí, Hruboskalsko a další atraktivní cíle.

Zpět


TOPlist
  RESORT ČESKÝ RÁJ - SEMÍN Troskovice, Semín
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  RESORT ČESKÝ RÁJ - SEMÍN
Ceník ubytování a stravování