PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jižní Morava » Ubytování » Mutěnice » Sklípek pod Dubňanskou horou

Sklípek pod Dubňanskou horou

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Mutěnice
Adresa: 
Mutěnice, 696 11 Hodonín
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 771 625
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.poddubnanskouhorou.cz/ www.ceskehory.cz/poddubnanskouhorou
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

Je možný

Nově zrekonstruovaný objekt s prvky Jurkovičova stylu. Stylové rustikální prostředí celého objektu i samotných pokojů Vám poskytne nejenom dokonalý komfort, ale i útulné, pohodové klima.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Sklípek se nachází v oblasti Pod Dubňanskou horou u obce Mutěnice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Stylové rustikální prostředí celého objektu i samotných pokojů Vám poskytne nejenom dokonalý komfort, ale i útulné, pohodové klima. Na nově zrekonstruovaném Sklípku pod Dubňanskou horou jsou patrny prvky Jurkovičova stylu. Sklípek Pod Dubňanskou horou poskytuje zcela komfortní stylové ubytování pro 14 osob. Součástí každého pokoje, je dřevěný stylový nábytek včetně... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Cyklistům nabízí Jižní Morava stovky kilometrů značených tras, které vedou okouzlující přírodou, vinařskými stezkami i obcemi a můžete navštívit řadu turistických atraktivit. Cykloturistiku můžete propojit i s vodní turistikou. Vinné stezky, vinohrady, krásné výhledy, jedinečná zákoutí. To vše a mnoho dalšího si můžete vychutnávat na každém kroku. K osvěžení v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hana Kňávová
Informace poskytnul: Ing. Lukáš Kňáva
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz