PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Ski apartmány Velká Úpa

Ski apartmány Velká Úpa

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 125, 542 21 Pec pod Sněžkou
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Ski apartmány Velká Úpa chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Wellness

Sauna

U lyžařských vleků

Zcela nově zrenovovaná chata nabízí komfortní a stylové ubytování. Chata se nachází přímo na sjezdovce Portášky ve Velké Úpě v srdci Krkonoš. Samozřejmostí je LCD televize, vysokorychlostní připojení k internetu a úschovna lyží

Ski apartmány Velká Úpa Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa ***
Lůžka:
11x Samostatné lůžko
4x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
lyžárna, kolárna, sušák na boty.
Typ jednotky: Společenská místnost
Televize
Satelit
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Wellness
Povlečení
Ručníky
Nekuřácký objekt
Stravování
Snídaně
Umístění objektu
U lyžařských vleků (5m)
U běžkařských tratí (300m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází přímo na sjezdovce Portášky ve Velké Úpě - Peci pod Sněžkou v srdci Krkonoš. V zimě je možné parkovat na centrálním parkovišti u hlavní silnice, která se nachází cca 200m od objektu. V létě je možné s parkovací vjezdovou kartou parkovat přímo u budovy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celý objekt prošel rozsáhlou renovací a nabízí špičkové ubytování v 3lůžkových a 4lůžkových pokojích . Samozřejmostí je LCD televize, vysokorychlostní připojení k internetu, úschovna lyží a sušáky na boty. Na sjezdovce je k dispozici celkem 6 pokojů se sociálním zařízením a všechny prošly rozsáhlou renovací. Díky tomu v sobě spojují pohodlnost a funkčnost... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Stačí vyjít přes práh a můžete se okamžitě oddávat svým oblíbeným zimním radovánkám - sjezdovka Portášky je rovnou před vstupními dveřmi. Ihned za budovou se nachází i menší sjezdovka, která nabízí večerní lyžování. V okolí se nachází řada turistických tras, po kterých je možné vystoupat až na Sněžku.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz