PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Signum Laudis

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velké Hamry
Adresa: 
Velké Hamry 429
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 812 708, 734 384 498
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
PenzionSignumLaudis.cz www.ceskehory.cz/signumlaudis
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Plavy

Wi-Fi

Po domluvě

Wellness

Sauna

Nejkrásnější vila Jizerských hor poskytuje ubytování ve čtyřech rozsáhlých apartmánech 2x2+1 a 2x3+1. Pokoje jsou po dvou lůžkách. Součástí je vždy plnohodnotná kuchyně, WC a koupelna. Služby zdarma: sauna, parkoviště pod uzamčením, hry pro děti i dospělé, kulečník, koupací sud, bowling, curling atd

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion je umístěn na kraji části města Velké Hamry, odkud je do všech zajímavých a potřebných míst regionu blízko s identifikací GPS: S-50/42/51,96 V-15/18/55,30. Velké Hamry jsou součástí dnes již v podstatě souměstí Plavy-Velké Hamry-Tanvald-Smržovka-Desná. Příjezd je možný autobusem - stanice je 300m, vlakem - zastávka je 200m nebo autem za každého počasí po hlavní silnici.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion má čtyři podlaží. • První: byt správce, zázemí, sauna, solná jeskyně, kulečník, předsíň, hry. • Druhé: nejkrásnější apartmán VIKTORIE 3+1 - původní parkety, štukové stropy, dřevěné obložení, dobový nábytek, pokoje (27,27,25) s manželskými postelemi, křesly a stolkem, 2xWC, 2xkoupelna, kuchyně s jídelnou 25, hala s klavírem 21 • Třetí: apartmány RADMILA a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion SIGNUM LAUDIS poskytuje nečekaně příjemně rozsáhlou strukturu služeb v ceně. Patří sem parkování na pozemku penzionu pod uzamčením, báječná sauna, solná jeskyně, kulečník, SLACKLINE, koupací sud pro úžasnou venkovní relaxaci, dlouhá (16m) čtyřautodráha, vybavení kuchyně i možnost zapůjčení speciáních věcí, v zimě curlingová dráha, v létě bowling, hry, knihy,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jindřich Krbec
Informace poskytnul: Jindřich Krbec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz