Signum Laudis

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je umístěn na kraji části města Velké Hamry, odkud je do všech zajímavých a potřebných míst regionu blízko s identifikací GPS: S-50/42/51,96 V-15/18/55,30. Velké Hamry jsou součástí dnes již v podstatě souměstí Plavy-Velké Hamry-Tanvald-Smržovka-Desná. Příjezd je možný autobusem - stanice je 300m, vlakem - zastávka je 200m nebo autem za každého počasí po hlavní silnici.
Vybavení a služby
Penzion má čtyři podlaží. • První: byt správce, zázemí, sauna, solná jeskyně, kulečník, předsíň, hry. • Druhé: nejkrásnější apartmán VIKTORIE 3+1 - původní parkety, štukové stropy, dřevěné obložení, dobový nábytek, pokoje (27,27,25) s manželskými postelemi, křesly a stolkem, 2xWC, 2xkoupelna, kuchyně s jídelnou 25, hala s klavírem 21 • Třetí: apartmány RADMILA a LIBĚNA oba 2+1 - velké místnosti, 2x WC, koupelna, kuchyně s jídelnou 20, RADMILA - trámy střešní konstrukce a střešní okna v šikminách, oba apartmány - manželská postel, oddělené postele, křesla a stolky. • Čtvrté: apartmán STELLA 3+1 se šikminami střechy, střešními okny a krásnou architekturou prostoru s trámy střešní konstrukce, kuchyně s jídelnou a halou 39, pokoje (35,23,11) s lůžky 3 (manželská postel + single)+2 (2X single)+1. • V každém apartmánu je k dispozici plnohodnotná kuchyně s ledničkou, čtyřplotýnkovým elektrovařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, remoskou, nádobím pro vaření i konzumaci, stolem a židlemi. Pokoje jsou osazeny espressovary, televizemi, radiobudíky, fény, I-netovou přípojkou. Garáž je pro uschování kol vlastních i pěti, které jsou k zapůjčení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion SIGNUM LAUDIS poskytuje nečekaně příjemně rozsáhlou strukturu služeb v ceně. Patří sem parkování na pozemku penzionu pod uzamčením, báječná sauna, solná jeskyně, kulečník, SLACKLINE, koupací sud pro úžasnou venkovní relaxaci, dlouhá (16m) čtyřautodráha, vybavení kuchyně i možnost zapůjčení speciáních věcí, v zimě curlingová dráha, v létě bowling, hry, knihy, venkovní dětský areál, vnitřní dětský suchý bazén, terasa. Je možné zařídit dovoz jídla do penzionu, návštěvu kadeřnice a manikérky, v blízkosti jsou různá hřiště s vyhovujícími podmínkami pro užívání. Region Jizerských hor je příjemný v létě i zimě. Letní cykloturistika nebo pěší výlety, zimní sjezdové lyžování a běžecký sport. Lyžařský areál Tanvaldský Špičák je 8km, běžecká Jizerská magistrála 10km. Pro koupání je vlastní přírodní koupací jezírko, koupaliště v Tanvaldu 2km nebo přehrada s aquaparkem v Jablonci nad Nisou 12km. Region je známý největším počtem rozhleden. Pro všechny aktivity poskytujeme zdarma dostatečné množství veškerých informačních prospektů či map. Co nelze hned, to jistě zajistí naše úžasná paní správcová pan správce.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz