Signum Laudis

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je umístěn na kraji části města Velké Hamry, odkud je do všech zajímavých a potřebných míst regionu blízko s identifikací GPS: S-50/42/51,96 V-15/18/55,30. Velké Hamry jsou součástí dnes již v podstatě souměstí Plavy-Velké Hamry-Tanvald-Smržovka-Desná. Příjezd je možný autobusem - stanice je 300m, vlakem - zastávka je 200m nebo autem za každého počasí po hlavní silnici.
Vybavení a služby
Penzion má čtyři podlaží. • První: byt správce, zázemí, sauna, kulečník, předsíň, hry. • Druhé: nejkrásnější apartmán VIKTORIE 3+1 - původní parkety, štukové stropy, dřevěné obložení, dobový nábytek, pokoje (27,27,25) s manželskými postelemi, křesly a stolkem, 2xWC, 2xkoupelna, kuchyně s jídelnou 25, hala s klavírem 21 • Třetí: apartmány RADMILA a LIBĚNA oba 2+1 - velké místnosti, 2x WC, koupelna, kuchyně s jídelnou 20, RADMILA - trámy střešní konstrukce a střešní okna v šikminách, oba apartmány - oddělené postele, křesla a stolky. • Čtvrté: apartmán STELLA 3+1 se šikminami střechy, střešními okny a krásnou architekturou prostoru s trámy střešní konstrukce, kuchyně s jídelnou a halou 39, pokoje (35,23,11) s lůžky 3+2+1. • V každém apartmánu je k dispozici plnohodnotná kuchyně s ledničkou, čtyřplotýnkovým elektrovařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, remoskou, nádobím pro vaření i konzumaci, stolem a židlemi. Pokoje jsou osazeny televizí, I-netovou přípojkou. Garáž je pro uschování kol vlastních i pěti, které jsou k zapůjčení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Penzion SIGNUM LAUDIS poskytuje nečekaně příjemně rozsáhlou strukturu služeb v ceně. Patří sem parkování na pozemku penzionu pod uzamčením, báječná sauna, kulečník, SLACKLINE, koupací sud pro úžasnou venkovní relaxaci, dlouhá (16m) čtyřautodráha, vybavení kuchyně i možnost zapůjčení speciáních věcí, v zimě curlingová dráha, v létě bowling, hry, knihy, venkovní dětský areál. Je možné zařídit dovoz jídla do penzionu, návštěvu kadeřnice a manikérky, v blízkosti jsou různá hřiště s vyhovujícími podmínkami pro užívání. Region Jizerských hor je příjemný v létě i zimě. Letní cykloturistika nebo pěší výlety, zimní sjezdové lyžování a běžecký sport. V okolí jsou restaurace, podniky pro zábavu, obchody. Lyžařský areál Tanvaldský Špičák je 8km, běžecká Jizerská magistrála 10km. Pro koupání je koupaliště v Tanvaldu 2km nebo přehrada s aquaparkem v Jablonci nad Nisou 12km. Region je známý největším počtem rozhleden. Pro všechny aktivity poskytujeme zdarma dostatečné množství veškerých informačních prospektů či map. Co nelze hned, to jistě zajistí náš úžasný správce.
TOPlist