Selská jizba

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Česká Třebová
Adresa: 
Víta Nejedlého 1199, Česká Třebová
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 793 552
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-776 793 552
Web adresa:
studiotana.cz
www.ceskehory.cz/selskajizba

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Česká Třebová - Peklák počasí Česká Třebová - Peklák


Poloha a dosažitelnost

Selská jizba sídlí na okraji města směr Litomyšl, v poklidné čtvrti města Česká Třebová blízko vlakového a autobusového nádraží.

Vybavení a služby

Selská jizba a selská kuchyň v přízemí je vybavena lednicí s mrazákem, krbovým sporákem, myčkou na nádobí, sporákem, koupelna WC, TV a dvěmi lůžky. Podkroví má dvě ložnice,vybavenou obývací kuchyň s varnou deskou , mikrovlnkou, lednicí, TV sprchovým koutem a WC. Wellness služby přímo v domě a po domluvě možnost ochutnávky místních specialit.

Rekreace a služby v okolí

V blízkosti 10 minut pěší chůze sportovní areál PEKLÁK - sjezdovka, lyžařská škola a půjčovna lyží, káry, půjčovna kol, bicross, krytý bazén, Zimní stadion. Cyklostezka, Pravěká osada Křivolík, Muzeum, Chata Maxe Švabinského, Rotunda Sv.Kateřiny, Naučná stezka Třebovské stěny a mnoho dalších krásných míst českotřebovska.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Taťána Řeháková
Informace poskytnul: Taťána Řeháková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz