České hory » Šumava » Ubytování » Zadov » Selská chalupa

Selská chalupa

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Zadov
Adresa: 
Lesní chalupy 159 - Nový Dvůr, Stachy
Telefon: 
+420-606232221
Web adresa:
www.selskachalupa.cz
www.ceskehory.cz/selskachalupa

kapacita  kapacita: 40 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  980 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov počasí Zadov


Poloha a dosažitelnost
Selskou chalupu naleznete 14km od Vimperka (Šumava), směr Zadov. Lokalita objektu je velmi dobře dostupná. Jak v létě, tak i v zimě se k nám dostanete nejen vlastním vozem, který zaparkujete přímo před penzionem na našem parkovišti, ale i autobusem, na zastávku Churáňov, odtud je to do “Selské chalupy” coby kamenem dohodil.
Vybavení a služby
Nabídnout Vám můžeme nově zrekonstruované pokoje, dvou až čtyřlůžkové, vybavené vlastním sprchovým koutem a WC, masivním dřevěným nábytkem a barevným interiérem. Za poplatek můžete využít vířivého bazénu či sauny, což oceníte hlavně v zimních měsících, kdy se vrátíte z celodenního sjezdování či běžkaření. Možnost využití wifi bezdrátového připojení k internetu.
Rekreace a služby v okolí
Sjezdovky jsou vzdálené cca 400m od penzionu a výběr z běžkařských tratí je také velmi bohatý. Prožijte aktivní dovolenou i v létě. Vezměte s sebou i svá jízdní kola, terén a prostředí k podobným aktivitám úplně vybízí. Kola pak můžete “zaparkovat” v naší kolárně. NOVĚ: MOŽNOST ZAPŮJČENÍ CYKLOVOZÍKU CROOZER. ( i pro neubytované)
Provozovatel: Tereza Doláková
Informace poskytnul:
TOPlist