TOPlist

Sedmikráska

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Lysečiny
Adresa: 
Dolní Lysečiny 20, 542 26 Horní Maršov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 751 452, 730 572 251
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
sedmikraskachalupa.webnode.cz
www.ceskehory.cz/sedmikraskachalupa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 24 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Horní Lysečiny počasí Horní Lysečiny

Chalupa Sedmikráska se nachází ve východní části Krkonoš a nabízí ubytování pro skupiny. Možnost pronajmutí celé chalupy od min. 12 osob. Maximální kapacita je 24 osob. Chalupa prošla částečnou rekonstrukcí,a to hlavně ve spodní částí domu a upravena pro komforně strávený čas s přáteli či rodinou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v nádherném krkonšském údolí podél lysečinského potoka 1,5km od obce Horní Maršov, kde je hlavní silnice vedoucí k vyhlášeným lyžařským střediskům Jánské lázně - Černá Hora, Pec pod Sněžkou a Mladé Buky vzdálené do 8km od chalupy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Přízemí chalupy se nachází velká prostorná kuchyně se sezením pro každého ubytovaného. Dále společné sociálky - 2x WC, sprcha, 2x umyvadlo a pisoar. V 1.patře v místě bývalé restaurace je vytvořena společenská místnost s gaučem, křesly, barem a televizí. V 1.patře se dále nachází 2x4 lůžkové pokoje a 1x 5lůžkový a oddělené sociálky po muže a ženy včetně... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Mladé Buky nabízí bobovou dráhu, Jánské Lázně stezku korunami stromů, Pec pod Sněžkou lanovku na Sněžku, Velká Úpa třeba nově otevřený zábavný park Pecka. V ZIMĚ nabízí možnost lyžování v Janských Lázních či Peci pod Sněžkou, případně Malá Úpa dosažitelné ski busem. V LÉTĚ je tato lokalita i ideálním výchozím bodem turistických či cyklistických tras - Sněžka, Pomezní Boudy, Rýchorská bouda apod.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martin vít
Informace poskytnul: Martin Vít
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz