Schwarzenberská myslivna

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Včelná pod Boubínem
Adresa: 
Včelná pod Boubínem 26
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 084 646
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelmyslivna.com
www.ceskehory.cz/myslivna-vcelna

kapacita  kapacita: 26 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  863 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov počasí Zadov

Nové Hutě hlásí 55 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: prachový


Poloha a dosažitelnost
Budova stojí v chráněné krajinné oblasti Šumavy na méně frekventovaném úpatí Boubína kilometr od vesnice Včelná pod Boubínem (malé vísky, kde se však nachází největší evropské muzeum žehliček). V řídce zabydleném okolí se potkávají hluboké hvozdy a průzračné potoky, v nedalekém lese je největší jelení obora Šumavy. Okolí představuje ojedinělou oázu klidu. Od centra ... více >>
Vybavení a služby
11 dvou až třílůžkových pokojů v nadstandardním vybavení s vlastním sociálním zařízením a kuchyní a velkoplošným obývacím prostorem společným vždy dvěma pokojům. Oddělená společenská a jídelní místnost s krbem o rozloze téměř 100 metrů čtverečních. Parkování na upraveném prostoru zahrady pro cca 15 aut. Základem budovy je někdejší myslivna rodu Schwarzenbergů ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Základní vlastností budovy je ojedinělá flexibilita – rekonstrukce byla vedena s cílem vytvořit kvalitní zázemí pro turisty hledající odpočinek v netknuté přírodě, i pro top managementy a vedení firem a jejich podnikové konference a školení v klidném prostředí, které zaručuje stoprocentní koncentraci. Společenská místnost umožňuje pořádat jednání či pracovní obědy a ... více >>
Provozovatel: Eva Potužníková
Informace poskytnul: Eva Potužníková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz